Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat IV és...

Volkswagen Passat IV és Passat V között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Mindenképpen Passatot szeretnék venni, használtautón néztem a IV-es és V-ös Passatokat, kinézetre és motorra is ugyan azok. Mégis van különbség?


Köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 3. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A hasznaltauto.hu besorolásait nem érdemes figyelni. Sokszor pontatlanok: a Passatnál például megkülönböztetünk B5 és B5.5 néven emlegetett szériákat, ezek az oldalon nincsenek szétbontva. Ráadásul a kategorizálás az eladók dolga, akik sokszor azt sem tudják, mit árulnak. Elméletileg az Mk4 Passat az 1993 és 1997 közötti "rácsos orrú" kivitel lenne (ami a "malacorrú" kicsit átdolgozott változata), az Mk5 pedig az 1996-2001 közötti kivitel. Ehhez képest Passat IV és Passat V címszó alatt minden van az oldalon.
2015. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Akkor én is jól tudtam...
2015. máj. 3. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a B4: [link]

Ez a B5: [link]

Ez a B5.5: [link]

Konkrétan melyikre gondoltál és akkor ha van kérdésed tudok segíteni?!

2015. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia! B5-öt szeretnék venni (ezek szerint), mivel a B5.5 nagyon drága lenne, szerintem nem férne bele a 8-900 ezres határba.


Szeretnék egy normális állapotút venni B5-ből, amire legalább 1 évig nem kell különösebben költeni, költözködés, stb. miatt, utána már nem érdekelne, ha rámenne pár százezer forint, annyit megérdemelne.

Mi a véleményed az B5-ösről ilyen áron?

2015. máj. 9. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Benzinesből kifogástalant vehetsz (a legjobb talán a sima szívó 1.8 5V), de dízelből is lehet már mazsolázni 900k-ért.
2015. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a keresőbe csak simán a Passatot válaszd ki, mert tényleg össze-vissza van írva, aztán írd be az évjárathoz, hogy 1998-2001 és a legtöbbje B5 lesz.
2015. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kis Géza István válasza:
ÉS az 1.8 V5 nem eszik sokat? 125LE-s az kb ugye?
2015. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kis Géza István válasza:
Illetve az 5V nem egyenlő az 5V T-vel ugye?
2015. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!