Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto II. Tapasztalatok,...

Fiat Punto II. Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Ilyen autót szeretnék majd vásárolni. Benzines érdekel csak igazából 2000. évjárattól. Köszönöm mindenkinek, aki hozzászól.
2015. máj. 3. 07:24
 1/3 anonim válasza:

Én 7 éve vettem egy 1.2-es 60 Le-t. Azóta 220.000 km-t tettem meg, most 297.000 km van benne, és szinte minden gyári még benne. Csak tömítéseket és kopó alkatrészeket ( fék,vezérlés), olajat 10.000 km-ként cserélek szűrővel. Egyszer kellett hengerfej tömítést cserélni, és egyszer termosztátot. Ezeken kívül minden gyári.

Lassan veszek másikat, de ezt a kocsit biztos, hogy megtartom, ugyanis sehol egy kárpit kopás,vagy foszladozó műanyag. Totál egyben van,mintha cs 100.000 km lenne benne. 5 litert fogyaszt. Tehát én meghagyom, nem fogja más széthajtani,mert egyébként ki lehet nyírni,cs tudomásul kell venni, h kis autó kis motorral.

Ha szerencséd van, sikerül egy hasonlót kifognod mint nekem anno, akk jó kis autód lesz. De itt magyaroknál erre kicsi az esély,mert ez sajnos pont az a kategória,amit a kevés pénzű emberek vesznek és költeni n fognak az olajcserére, mert ott pénzt tudnak megfogni...sajnos ez van.

2015. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit megkésve, de hátha még érdekelnek vélemények, vagy van neked is azóta.


Lassan egy éve, hogy én is Punto mellett döntöttem. Sok utánajárás és mérlegelés, vélemény olvasás után egy 2003-as, 1.2 16 szelepes benzines mellett döntöttem.

Eddig semmi nagyobb probléma nem volt vele.

Az eddigi tapasztalatom az, hogy inkább apróságok jönnek elő, de motorikusan megbízható, és szerintem jól is megy. Fogyasztása még klímával se ment 5 liter fölé nekem.

2015. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek tőletek, megkésve, de köszönöm szépen a segítséget! :)
2015. okt. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!