Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék motorozni. Régi...

Szeretnék motorozni. Régi vágyam, de vajon jó lenne-e nekem ez a motor?

Figyelt kérdés
Szóval Szeretnék egy 2006-s Yamaha YZF R6-ot. Ennek az az oka hogy 195 cm vagyok és olyan 85-87 kg. ( nem mutatnék jól egy r125-n és nem is gyorsulna úgy ahogy kellene szerintem. ( 150 kg-ig terhelhető azt hiszem ). Nos.. ez a motor jó lenne-e nekem ? ( 22 vagyok és majd 24 évesen lehet úgy hallottam mivel nekem nincs két év tapasztalatom a1-ben ) // mellesleg csak Yamaha érdekel és csak a sport motorok, így esett erre a választás.

2015. máj. 5. 01:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha értessz angolúl akkor a youtubeon találsz nagyon sok oktató videót. Superbike scool, know how, stb, ez lagalább olyan fontos mint a gyakorlat. Vedd meg nyugodtan az R6-ot és irány pályázni. Tapasztalat, hogy egy 20-asért kapsz egy pár szuperpuha pálya slicket, ami két alkalomra pont elég. Utcán felesleges használni a motort, csak megpácolódsz a borruciban és sok lámpánál ácsorgásnál még a ventilátor is begyújt alád:) Ahhoz felesleges a jogsi, hogy a fagyizós csajt befuzd, irány a pálya, az utca amúgy is sokkal veszélyesebb.
2015. máj. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!