Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti, hogy használjátok az...

Ti, hogy használjátok az ablakmosót?

Figyelt kérdés

Ahogy becsapódik valami bogár rögtön rányomtok, hogy ne száradjon rá?

Nekem így is csak szétkeni. Lehet, hogy rossz minőségű az ablakmosó folyadék?


2015. máj. 5. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor már zavar a szutyok. Az átlagnál hamarabb szoktam lemosni, de nem az első bogárnál.

Ablakmosó amit használok, az még a téli koncentrátum csapvízzel hígítva. Eddig jó volt, majd ha kifogy megy a helyére valamilyen nyári.

2015. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor autópályán megyek és tele lesz bogárral azt nekem sem szedi le, nem is próbálom, akkor utána alaposan lemosom vagy kúton vagy saját magam egy parkolóban.

Én akkor mosok ha már nagyon poros vagy valami egyéb kosz kerül oda, pár bogár miatt nem...

2015. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és én sosem teszek bele nyárit, mert amire az kimegy már tél van mindig, nyáron sokkal kevesebbet használom a mosót...
2015. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor zavar, akkor mosom mindig. Mondjuk az ilyen nagy bogarakat tényleg nem szedi le. De ha neked szétkeni, és utána úgy marad, akkor szerintem az ablaktörlő lapáttal van a baj, cserélni kellene.
2015. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ablakmosózni, hagyom odaszáradni, nem marad nyoma majd eltávolítás után. Ablakosózva tényleg csak szétkenődik. Ha megállok, bogáreltávolítóval befújom és letörlöm.
2015. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még ilyen bogáreltávolítóról. Hiperben lehet ilyet kapni?
2015. máj. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!