Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány évesen vetettek/kaptatok...

Hány évesen vetettek/kaptatok autót és mire használtátok/használjátok a legjobban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 03:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A legelsőt 21 évesen vettem, saját pénzből. Leginkább családi autó volt, azaz vásárlás, kirándulás, ez az szállítása... Szal minden olyanra használtuk amire csak lehet.
2013. aug. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én körülbelül 3-4 éves lehettem, de annak több, mit ötven éve. Sokkal nagyobb autót azóta sem kaptam, soha, senkitől.
2013. aug. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19 és fél évesen kaptam, és leginkább suliba járok vele
2013. aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18 évesen kaptam a pénzt, hogy vegyek valami olcsó autót. Azért kaptam, hogy mehessek vele, amerre akarok, ne kelljen mindig a szüleimtől kérjem az autót.
2013. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21 évesen vettem és dolgozni járok vele, meg amerre szeretnék :-)

Egy kocsi hatalmas szabadságot ad. Odamész ahová akarsz, és akkor amikor akarsz.

2013. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

26 évesen, és elsősorban arra használjuk, hogy lakhelyünk, szülővárosom és menyasszonyom szüleinek lakhelye között közlekedjünk, ami havi 1 vagy legfeljebb 2 alkalmat jelent, viszont tömegközlekedéssel egyre nagyobb katasztrófává vált, mert ez a Budapest központú közlekedéshez viszonyítva keresztirányban közlekedést jelent, és egyre több járatot szüntetnek meg, sokáig mégis szívtunk vele, aztán egyszer mikor egy átszállást nem értünk el, és így nem jutottunk célba aznap (mindössze 170 km autóval, csak annyi volt az igényünk, hogy munkaidő után menjünk), akkor telt be a pohár.


Persze most hogy van autó, másra is tudjuk használni, pl. el tudunk menni máshová is túrázni, mint a város környéke, ami egyébként szintén katasztrófa volt tömegközlekedéssel, főleg nem nyáron.

2013. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, persze kihagytam, hogy vettük, de nyilván szülőként én sem fogok gyerekeimnek autót venni, anyagi helyzetemtől függetlenül, lakást viszont igen, ahogy szüleim is nekem.
2013. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22 évesen vettem, és mindennapos járkálásra használom azóta is. Úgy értem ha valahova menni kell vagy vinni/hozni valamit, akkor ezzel oldom meg.
2013. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

29 évesen tavaly vettem.

Arra használom, hogy a munkahelyem és a lakóhelyem között közlekedjek. Mivel a kettő között több mint 200 km van. Tömegközlekedéssel sem sokkal olcsóbb, hosszadalmas, kényelmetlen és macerás.

2013. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

28 évesen vettem első autómat ÚJ ford focus 2.0tdci Most ez ez van 5 éves és 140.000km van benne. 2-3 év múlva jöhet az ÚJ mondeo ;)


Sajnos nem tudom milyen jó érzés 19-22 évesen venni egy roncsot és azzal vagizi a disco előtt. ez valahogy kimaradt nekem!

2013. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!