Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen autója van és...

Kinek milyen autója van és mekkora az éves javítási költsége?

Figyelt kérdés

Egy kis közösségi adatbázisként is működhetne ez a dolog, segítvén az autókhoz kevésbé értőket illetve vásárolni vágyókat, akiknek fontos szempont az autó üzemeltetési költsége.

Ezeket az adatokat osszátok meg velünk:

autó tipusa, évjárat, cm3:

éves futásteljesítmény:

hány éve van nálad:

éves üzemeltetési költség, üzemanyag, gumik nélkül, csak az alkatrészek, javítás, kötelező szervíz, vegyétek figyelembe:



2015. máj. 5. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ford Mondeo 2010, 2.0 TDCI,

Fél éve van meg, eddig 3000 kilométert mentem vele, most áll 141.000-en a számláló.

Vétel előtt komplett nagyszervíz lett rajta elvégezve, olyan 250.000Ft értékben, fékek, kopó alkatrészek, vezérlés, szűrők-folyadékok, szóval még semennyit az üzemanyagon és vételi költségeken felül.

Most lesz a nyári szezon előtt egy komolyabb ráköltésem, kap egy új hangrendszert olyan 3-400.000 Ft értékben.

2015. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Napkiraly ***** válasza:
opel, 5 év, 120e km, évi 30-40e szerízköltség (ebben a 13ezer forintos olajcserék is benne vannak). Üzemanyag: 60e/hó
2015. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Golf IV TDI

évi kb 60.000 km. Másfél év alatt egy ajtózár csere volt, meg most lesz klímakompresszor (még nem rossz, de engem zavar a hangja, még menne a szerelő szerint sokáig) előbbi 7000, utóbbi 20000+ munkadíj.

Ezen kívül szokásos olajcsere (16.000Ft) megvételkor volt vezérlés, azt már nem tudom mennyi volt, lassan jön a következő. Meg persze 17es felni új gumikkal, de az szerintem itt nem számít.

2015. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!