Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány évesen nőttél ki a ratyi...

Hány évesen nőttél ki a ratyi full sufni optikai tuning korszakodból?

Figyelt kérdés
Nem az elegáns és igényes optikai tuningra gondolok, mielőtt valaki megsértődne, de remélem értitek.
2010. febr. 23. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
16évesen nagyon szánalmasnak tartom ezeket a sufnizásokat. nem tudom miért nem lehet ízlésesen megcsinálni egy autót. mindenki az első lökössel kezd meg telerakja gagyi Tecckós cuccokkal, ahelyett hogy egy ültetést, vagy egy igényes felnit venne... igen lehet hogy drága de sokkal jobban néz ki mintha tele lenne vacak műanyagokkal. Az emberek nem képesek azt se felfogni hogy egy keleti autót teljesen más stílusba kéne tuningolni mint egy nyugatit. A legjobb mikor a F astrára nagy kínai gyártmány kinézetű óriáslégbeömlős lökös, ami egy japán autón jól nézne ki de ezen nem.A másik a swift... nem tom minek arra szárny, ha már annyira tuningolni akarja egy felni megy egy igényes festés. Ne egy ilyen bontószökevény 3 különböző színű kocsiból összerakott tákolmány legyen. Az első kocsim valószínűleg egy 4es golf lesz első dolgom hogy leültessem és egy igényes papucsot rakjak alá.
2010. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

14 évesen, az NFS-ek hatására, abban láttam meg a lehetőséget, hogy lehet igényesen is tuningolni, úgy, hogy megtartjuk az eredeti vonalakat, esetleg finomítunk rajta.


Most, 18évesen már úgy gondolom, hogy vagy Cult, vagy Széria, de semmi más nem jöhet szóba. Esetleg egy igényes felni, jóféle gumikkal, de abból is eredeti méretben, mert mert ha túl nagy, akkor az a használhatóság rovására fog menni.

Jah és a családi kocsiba egy homasita gagyituning cuccot vettem, az is egy belső könyöklő, amit úgy lehet feltenni, hogy szinte nyom nélkül eltávolítható és nem is ronda. Még tuningnak mondanám a kocsin a vadriasztót, mert az hasznos. Amúgy egy széria F astránk van, amire bármit vehetek, de nincs szívem egy átlag hülyegyerek kocsit csinálni belőle, lassan úgyis exkluzív lesz egy tökéletes állapotú F astra. xD

2010. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok most, ha lesz jogsim a családi BMW 316-ot fogom használni


utálom az összes gagyi sufnis szart.

Az a kedvencem mikor kiraknak mindenféle szar rendszámtáblát a hátsó szévédőre


pl. Szingli vagyok

A Porschém otthon van

...

A BMW-n csak egy BBS felni a tuning. Ennyi :D

Se hangos kipufogó, se bőrbugyi, se menőlökös, se értelmetlen szpojler


Ja és csak egy színe van nem 13 és még a chiptuningot is megúszta



--


Majd szeretnék vlami autót tuningolni de a kinézete direkt ilyen lepusztult szar lenne viszont a motor meg brutál :)

2010. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én megfogadtam hogy nem tuningolom sehova gyári alkatrészen kívül.

Van egy Mercedes E osztályom, vettem rá 80.000ért gyári farokidomot, kb 1 centi magasságút, Gyári Mercedes-Benz AMG felniket és szerintem ennyi amit "tuningoltam".

Sokkal jobban tetszenek a gyári tuningok mint az ilyen 2000ftos csiri biri neoncső stb, de lehet azért mert nem is tuning kocsi igazából az E osztály hanem családi.

Ha lenne egy Golf vagy valami hasonló akkor lehet én is tuningolnám nemtudom, de akkor is szerintem egy AMG felnivel :D

2010. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
17 évesen kaptam egy új swiftet, teleaggattam minden króm vacakkal, meg táblák meg ilyesmi. Most 19 vagyok, a kocsin van: sötétítés, szolid sportdob, 15"felni, gépháztető lehuzatva morcosra, xenon.
2010. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen korszakom.
2010. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21:42esnek: a morcosítás már nem menő...
2010. febr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ami szerintem jól néz ki, egy szép felni, egy fóliázás, egy szolid sportdob, xenon és ennyi. Leültetni kocsit Magyarországon iszonyat nagy butaság... Kinek jó h leér mindig, és minden kátyun felüt?
2010. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg jó kérdés! Hányingerem van a kölykök relli sufnituningjaitól. Az igényes tuning meg milliók! Lada forevör felirat a legratyibb, amit eddig láttam!
2010. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Swiftes vagyok: Nem nektek építem a kocsim, hanem magamnak, nekem tetszik a morcosítás, akinek nem, az nem érdekel...
2010. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!