Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha szorosan mögöttem jön egy...

Ha szorosan mögöttem jön egy autó és le akar túrni az útról nagyon ideges lesz hogyha használom az ablakmosót?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel?


Ha el tudod engedni engedd el és had menjen. Hülyék miatt nem érdemes kockáztatni emberéletet és önjelölt rendőrködni sem kell az úton.

2015. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

A hátsó mosóval gondoltad? Arra fog gondolni, hogy töröltél egyet. Miért lenne ideges?

Esetleg ha kinyitod a kombi hátsó ajtaját és elengeded az ott szállított hűtőgépet, akkor már gyanakodni fog...

2015. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Miért izgatod magad azon, hogy a seggedben közlekedik valaki? Ha akar majd megelőz, ha fékezel és beléd megy akkor ráfarag.


Na lehet lepontozni...

2015. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért volt jó az állandó vonóhorog. De ma már nem szeretik, mert ha hátulról beléd koccan valaki, akkor ne csak az ő autója törjön, hanem a tiéd is, a teringettét!
2015. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
46%

Én is szoktam embereket letolni az útról, legfőképpen autópályán, egészen addig marha türelmes vagyok, amíg az illető előz valakit.


Onnantól kezd eldurrani az agyam, hogyha valakin látom, hogy szándékosan feltart.


Na az ilyeneket szó szerint belőkném az árokba...


Én napi szinten járok az M0-áson, és többször előfordul, hogy szándékosan betartanak az autósok.


1 héten belül volt egy Honda CRX, szegény örült, hogy fel tudott gyorsulni anélkül, hogy atomjaira nem esett szét.


A hét végefele meg egy Renault Megane volt ami nem engedett el szándékosan.


Én mindig elengedem a nálam gyorsabb járművet, hiszen jobbra tartás van...


Egyes emberek viszont azt érzem eléggé frusztráltak amiatt, hogy van az övékénél erősebb, vagy szimplán gyorsabban közlekedő jármű.


Hál istennek azt vettem észre, hogy ez inkább a hétköznapok betegsége, hétvégente, az M0-áson úgy közlekednek mint egy kisangyal :D


A kérdésre is válaszolok, ha ipari mennyiségben locsolod az ablakmosót szándékosan, engem feszülté tenne.

Ha ilyen a mentalitásod van, ahelyett, hogy jobbra tartanál azt kívánom, hogy találkozz valami olyan sofőrrel, akit nem csak feszülté tesz, de ki is rángat utána a kocsiból és elbeszélget veled.

2015. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!