Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 2 ütemű Barkasba szeretném...

Ha 2 ütemű Barkasba szeretném belerakni az 1.1 trabant motort az mennyire lenne bonyolult művelet (lepapíroztatás és átalakítás terén)?

Figyelt kérdés
Elméletileg létezett 4 ütemű is a Barkasból, úgyhogy azért gondolom, hogy megoldhat lenne rá a papírozás...

2015. máj. 11. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

"Elméletileg létezett 4 ütemű is a Barkasból,"


Az mind utólag átalakított, leginkább a tlx-es Dacia motorját, vagy az azzal megegyező Renault motort rakják bele.

Kpm-nél érdeklődj a motorcsere menete iránt.

2015. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
És hegynek föl hányan fogják tolni?
2015. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

4 ütemű barkas...HÁHÁ!!!!Ezt hol álmodtad?!?!

Amúgy nem lesz bonyolult művelet,ugyanis semmilyen papír nem fog kelleni hozzá,mivel ezt hivatalosan az életbe nem fogod tudni belerakni!

2015. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az NKH-nál kérdezd meg,ők tudni fogják.Négyütemű nem létezett gyárilag belőle,de itthon főleg a Daciák motorját tették bele, és pár opelt is.Ha szerencséd van,találsz olyat, aki már megcsinálta, mert meg kell terveztetni, ami a legdrágább folyamat.De az NKH-nál tudnak segíteni biztosan.
2015. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]

itt van leírva, 4t wartburg 1.3 motorral is gyártották, nem a trabi 1.1 -el, ahogy eredetileg gondoltam...

2015. máj. 12. 09:11
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Valószínű az lehet a megoldás, hogy készült 4ütemű motorral IS, de Magyarországra hivatalosan nem szállítottak. (pl. én sem láttam, pedig javítottunk Barkasokat).


Különben a legutolsó válaszodhoz annyit fűznék, hogy kérdezni jöttél vagy vitatkozni? :(

2015. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kérdezni jöttem, de az előttem szóló azt állította, hogy csak 2t létezett...
2015. máj. 12. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Én írtam,hogy nem volt ,csak 2ütemű,és a cikkben ez áll feketén,fehéren:" Ebből számos prototípus épült, de tömeges gyártására nem került sor, .."

részemről innen kezdve lezárva a téma.

2015. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 veterán vas ***** válasza:
85%
...és milyen jól állította!
2015. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes itt kb mindenki provokálja a kérdezőt, nem ő vitatkozik, hanem TI
2015. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!