Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A PÁV 1 milyen nehéz?

A PÁV 1 milyen nehéz?

Figyelt kérdés

Kamionos jogsit csinálok, szóval elég lenne a 3, de későbbiekben tervezem a buszt is, szóval az már 2-est igényel, de a mentőzéstől sem zárkózom el, oda meg 1 es kell. Gondolkodtam rajta, hogy akkor egyből az 1-esre megyek, de nem tudom mekkora fába vágom a fejszémet. 2 éves jogsi megvan, orvosi alkalmassági is, szóval elvileg csinálhatnám azt is, de hát csak valamiért el vannak különítve.


Valaki valami tapasztalat?



2015. máj. 11. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt így meghatározni hogy mennyire nehéz, mert nem vagyunk egyformák. Én csináltam egy Páv 2-őt, elsőre nem sikerült, másodszorra sikerült határozatlan időre. Ez is olyan pénzbeszedés jellegű mint sok minden szép hazánkban. Szerintem csinálj egy 2-est mielőtt még nekiállnál bármilyen ehhez kapcsolódó jogsinak, valószínű hogy az 1 még nehezebb és olyan jól keresnek a mentősök kb. mint egy gyárban egy operátor, nekik csak akkor éri meg ha ezt érzik hivatásuknak.
2015. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik, hogy valami rutin kérdése a sikeres PÁV..

hát majdnem..de mivel ezt ők is tudják, a feladatok pont ellenkezőek..

a versenyzőnek elég, ha jók a reflexei, és erős affinitása van a járműkezeléshez..nem árt a kiváló térlátás sem. A legfontosabb a reakcióidő..ha villámgyorsan reagálsz a leghülyébb teendőre is, akkor nyerő vagy.

Egyébként teljesíthető első nekifutásra is a kettes.

sőt, azt mondták a végén, hogy teljesítettem a PÁV 1 feltételeit, de én a kettest kértem, ezt kapom..

2015. máj. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!