Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mást is ért ilyen vicces eset? :D

Mást is ért ilyen vicces eset? :D

Figyelt kérdés

Mai napon egy tipikus, unalmas hétfői dugóban a fővárosban éppen várakoztam, amikor a melletem lévő autósor elindult, és egy 40-50 év körüli, kopaszodó, öltönyös férfi ült egy fekete Audiban (szerintem A6). A melegben le volt húzva az ablaka, és ezt a számot hallgatta egész végig, és táncolt is az autóban rá :DD

https://www.youtube.com/watch?v=7RMQksXpQSk

Nagyot nevettem, és mutattam neki egy Like jelet a kezemmel (nekem azon oldali ablak le volt húzva), ő pedig vissza "lájkolt", és nevetett :D. Olyan jól esett ez Hétfő reggel, hogy vannak még vicces, jófej emberek :)



2015. máj. 18. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-ből 9 ember ezt csinálta volna. Nem érzem át ennek a nagyszerűségét.
2015. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
50%
"liket-t mutattam" tejóég, hová fejlődik a mai nyelvhasználat...
2015. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismeretlennel nem történt még ilyen, ismerőssel többször is, de az ugye más. Nagyon ritka az ilyen, ezeket a vidám pillanatokat érdemes megőrizni. Ha rossz kedved van, csak visszaemlékezel erre és kész. :)
2015. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!