Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az "B" kategóriás vezetői...

Geri1000 kérdése:

Az "B" kategóriás vezetői engedélyem okmánystátuszában már 11. napja a "feldolgozás folyamatban van" a státusz. Miért?

Figyelt kérdés
Olvastam már,hogy valakinek X napig ugyan ez volt a státusz aztán 1-2 napon belül jött a következő "kiállítás folyamatban" és "elkészült és továbbításra került". Ezeket a státuszokat valósan frissítik,vagy csak alkalmanként? Illetve lehetséges,hogy máshogyan pl. telefonon keresztül pontosabb információkat kapjak?Esetleg,hogy mennyi idő van még hátra kézhezvételig?

2015. máj. 18. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd, ha letelik a 30 nap, és még nem kaptad meg a jogosítványodat, reklamálhatsz... addig csend.

(meg fogod kapni határidőn belül)

2015. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hol olvastál olyat,hogy én reklamálni akarok? Mi az,hogy "addig csend"?

Ha nem tudsz értelmezni egy kérdést,akkor szerintem ne válaszolj rá.

Köszönöm!

2015. máj. 20. 10:28
 3/4 anonim válasza:
én pont most kaptam meg 2-hétre rá ahogy beadtam a papíromat!!
2015. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a cipoben jarok? Valtozott valamit a statusz mielott megkaptad?
2017. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!