Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo mennyire jó...

Ford mondeo mennyire jó választás ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés

300.000ft körül + átírási költség (tehát összesen kb 400.000ft-ért) vennék kocsit.


Most a Ford mondeo (1995-1998 as) évjárat elég korrekt alternatívának tűnik. Szerintetek?


Leginkább tapasztalatok érdekelnek, de ha nincs ilyen kocsid és nem is volt akkor kérlek ne fárassz a rosszindulatú megnyílvánulásokkal.


CSAK TAPASZTALAT ÉRDEKELNE.

előre is köszönöm.


2015. máj. 20. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én akartam egy ilyen kocsit venni, hasonló árban is, elvittem átnézetni az ismerősömhöz, aki felemelte a kocsit.

Volt meglepetés. A kocsi szét volt rohadva. Azt mondta 30 ezret se ér.

Szóval nézesd át! Nem vettem meg.

2015. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

újkorában bitang jó kocsik voltak, jobban is vették őket mint a passat/vectra stb., ezért van még mindig ilyen sok.


Hogy most milyen állapotban vannak az attól függ hogyan használták

2015. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezek hasznos infók, köszönöm.

Tehát akkor ha korrekt állapotban van, rendesen szervizelve volt akkor jó választás lehet?

A fenntartása mennyi lehet kb?

Gondolom valamivel több mint egy astra f fenntartása, de azért érdekelne valami konkrétum.

2015. máj. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!