Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche boxter audi tt vagy...

Porsche boxter audi tt vagy merci slk?

Figyelt kérdés
A harom kozul melyiket valasztanatok? Ezek az opciok oszre de nem tudok donteni

2015. máj. 20. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótár. Olcsóbb és hamarabb meglátszik.
2015. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaj drága peky85, mindenki tudja aki ismeri a kérdéseidet, hogy sehol sem vagy ahhoz, hogy te ilyen autókat engedhess meg magadnak. Akkor meg nem tom mit töröd magad ilyen kérdésekkel.
2015. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De lesz!!! Jun.ban kezdem a busz jogsit itt Londonban, szeptemberre meglesz, abbol karacsonyra rohogve merg lepem magam valamelyikkel, maradjunk ennyiben!
2015. máj. 20. 17:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy '94-es évjárattal?
2015. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes. A múltkor még Ukrajnába akartál költözni...
2015. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az plan b, ha pihenni akarnek par honapot, ugyhogy ne foggyon a penzem! De bakker mennyire nyomon kovettek engem, ez mar lenyugozo!!! Ha irok egy konyvet, akkor megveszitek!? Igerem, ha osszejon egy tanya ara belole valahol szeged kornyeken, mindenkit meghivok ott a helyszinen egy matyas keserure!:)
2015. máj. 20. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy régebbi jobbos Boxster Angliában már 3-4000 Fontért megkapható (Magyarországon árulnak pár balosat 3 millió felé), Audi TT még olcsóbban, SLK szintén (ezek is a régebbiek). Az újabbak ott még a helyieknek is drágák, de nyilván ilyen 2000-2003-as körüliek a kiszemeltek, úgyhogy nem tudom miért hőzöngenek itt az emberek.
2015. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7es hagyjad ugysem ertik! Az otthoniak legnagyobb problemaja a mentalitas!!! Meghallnak ilyen kulcs szavakat, hogy porsche, audi tt... Es reflexbol, ugyse tudod megvenni... Nem az jar az eszukbe, hogy milyen szakmat tanuljak ki, hogy tudjak ilyen kocit venni es fenn is tartani azt!
2015. máj. 21. 16:33
 9/12 4165 ***** válasza:
Figyelj. A Boxster egy "buta" Porsche, sor 4 középmotorral. A TT érdekes, mókás kisautó. Az SLK is hasonló. TT-ben nem ültem még. Az SLK-ból tudsz erőset venni a három közül. A lényeg: én 185cm vagyok és 115 kiló. Ha neked ezel közül valamelyik paramétered stimmel, mindhármat felejtsd el.
2015. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 4165 ***** válasza:
Figyelj. A Boxster egy "buta" Porsche, sor 4 középmotorral. A TT érdekes, mókás kisautó. Az SLK is hasonló. TT-ben nem ültem még. Az SLK-ból tudsz erőset venni a három közül. A lényeg: én 185cm vagyok és 115 kiló. Ha neked ezel közül valamelyik paramétered stimmel, mindhármat felejtsd el. Apróságok is működjenek rajta. A jelemtéktelennek tartott hibák drágák lehetnek.
2015. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!