Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A osztály tulajdonoso...

Mercedes A osztály tulajdonosok! Milyen a verda? Mert sokan óva intenek tőle. Leginkább a 2005 előttieket kérdezném, amelyben legalább 100 ezer km van.

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága mert Mercedes. Kicsi mint egy bevásárlókocsi. Elektronikája nem a legjobb. A dízel motorok nem a legjobbak, főleg ebbe az autóba (városi használat). Összességében egy Yaris vagy egy Corolla jobban megérné.
2015. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méretéhez képest belül igen is tágas. Biztonságos, előre könnyen ki lehet látni. Sokat eszik, nehéz szerelni. Egyébként megbízható autó, a családomba 3 éve használunk egyet, minden gond nélkül...
2015. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Váltója milyen? azt olvastam, hogy beragad néha egy-egy fokozatba, és akkor szervízbe kell vinni. Csak azt nem tudom, hogy az automata, a félautomata, vagy a manuális is beragad-e.
2015. máj. 22. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A kézivel nekünk nincs semmi baj. 2. válaszoló vagyok.
2015. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 4165 ***** válasza:
Az árából vegyél valami jobbat. A Drága. A váltó "beragadása" nem mindennapi és nem csak magától "ragad" be. Ha van egy motorhiba, a váltó vészüzembe kapcsol. Az automata. A "félautomatának" kupplung baja lehet. vagy nyomcsapágy. Egy szett 300-350eFt körül van. De a nyomcsapágy is kb 130. Mechanikus váltóval a legjobb.
2015. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!