Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikai rendszámos kocsival...

Amerikai rendszámos kocsival itthon! Megéri behozni?

Figyelt kérdés

Láttam mostanában egy pár Amerikai rendszámos autót itthon. Az egyik egy Flordai rendszámos Chrysler volt (mondjuk karakterek nem voltak beleütve) a másik egy Coloradoi rendszámos Toyota, meg egy Ford, de annak már nem emlékszem melyik állam rendszáma volt rajta. A kérdésem az hogy ezek hogy kerülnek ide? Túristák behozzák mert nem akarják otthon hagyni vagy mi? Nem drága idáig eljönni vele? (Hajóút, VÁM, stb).

Én nem akarok behozni, de furdal a kíváncsiság hogy mi ösztönzi őket hogy onnan messziről idehozzák az autót...


2015. máj. 22. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Turisták? Ugye ezt nem gondoltad komolyan :))

Ugyanolyan magyarok használják mint te meg én, csak nem akarják egy gazdag ember vagyonát a honositásra meg az itteni adóra és biztositásra fizetni. Ne érts félre, nem támogatom őket, de ezért van. És ezért van ennyi német, szlovák meg mindenféle "túrista"

2015. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyet tudok nálunk, a cigány maffiájé. Azok meg mindent megcsinálhatnak büntetlenül.
2015. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van aki még azt hiszi, ha átmegy az óhazába a sötét rokonokhoz, akkor menő lesz ha áthozza a valamilyen tömegautóját.

..aztán néz, hogy csak a rendszámot bámulják..

aki megteheti, és vágyik egy kis népszerűségre, annak megéri. Bárhol mész, megállsz, általában a rendszámra pislantanak az emberek..

2015. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kettes! Neked mániád a cigányozás? Most hogy jött ez neked? Nem védem a cigányokat, de ezzel a hozzászólásoddal nem hiszem, hogy te valamivel intelligensebb lennél náluk.
2015. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az államokból sok típust még a vám és a hajóztatás után is érdemes behozni, mert jóval az itthoni ár alatt kapod meg.
2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, de a kocsi mellé céget is kell venni, mert a külföldi cég nevén lesz az autó, a cég meg a tied. Természetesen ezek "alvó cégek"


De az a furcsa, hogy még így is megéri (annak akinek van sok pénze ilyen drága autókra)

2015. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megéri vagy nem, nem ez a kérdés, hanem legtöbbször olyan autókon látsz amerikai rendszámot, amelyeket Európában nem is találsz, vagy csak nagyon keveset. (Most mellékes hogy a múltkor amerikai rendszámos VW Borát láttam, vannak kivételek is).
2015. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy igazán utánanéznek, akkor ugyanúgy kötekedhet velük a hatóság, mint anak idején a szlovák rendszámosokkal. Főleg ha offshore cég nevén van. Az offshore-okzásra úgyis ugrik a NAV, ha az nem egy politikusé. Ezért nem ajánlanám. Egy 5-10 milliós autóra nem olyan nagyon nagy költségek, hogy a pénzesebbje ne tudná forgalomba hozatni rendesen. Ismerek amerikai autó tulajdonosokat, akik nem is gazdagok mégis az onnan származó autójukra nem sajnálták a pénzt és forgalomba helyeztették Magyarországon.


#4:Látszik, hogy nem voltak még c. szomszédaitok, vagy legalább a környéketeken lakók. Gyorsan megváltozna a véleményed. De abban igazad van, hogy az indulatokat nem biztos, hogy itt kell kiélni.

2015. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!