Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hová tűnik a hűtőfolyadék?

Hová tűnik a hűtőfolyadék?

Figyelt kérdés
Opel típusú benzines autóm van, és azt vettem észre, hogy egyszerűen fogy a tartályból a hűtőfolyadék, viszont nem látom, hogy hová folyik. Mitől lehet ez? Érdemes mindig töltenem bele, hogy szinten legyen?

2015. máj. 23. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fehéren füstöl, akkor a motor párologtatja el, akkor jobb ha szerelőhöz viszed. Közeli ismerőst vontatni kellett, mert a sok víz miatt már be se indult a motor. nála a tömítés szállt el.
2015. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A fehéren füstölést még nem tapasztaltam. Egyébként majd azt csinálom, hogy akárhányszor áll itthon az autóm, aláteszek egy kartont, talán a földre csepeg valahol, csak nem vettem eddig észre.
2015. máj. 23. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hűtő folyadék tartályt is,van-e benne olaj?!Ha igen, szintén tömítés csere...
2015. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nah? Kiderült valami?
2015. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!