Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy ha 250 köbcentis...

Az igaz, hogy ha 250 köbcentis kétütemű crosst megülöm akkor már bármilyen motort megtud ülni?

Figyelt kérdés
Nekem Kx 250-es em van. Mikor felhozom a nevét, hogy kétüteműn akkor már elrettennek az emberek az erő-súly arányától. Most akarok venni valami 1000 sportgépet utcára.
2015. máj. 25. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aki 250-es crossozik az gondolom nem egy higgadt öreguras tempóra akar venni egy 1000-es szupersport motort...
2015. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aprilia rx után ráültem egy rs-re. Majdnem megdöglöttem. A kormányt alig lehet forrdítani, nem a seggeden ülsz, hanem a csápodon támaszkodsz. Ülésen nem sokat lehet csúszkálni. Igazából szabályosan le akartam fordulni a motorról. Nagyon mozgáskorlátozott volt, még annál is jobban mint ahogy elgépzeltem. Ha a segge előzni akar, alig lehet megfogni, rx-el meg egy kézzel helyrerakom, meg szinte észre se veszem. Gyakorlatilag újra kell tanulni motorozni. És itt még lovakban sincs külömbség.
2015. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 ott a pont.
2015. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!