Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit/miket ajánlot...

Első autónak mit/miket ajánlotok 19 éves fiúnak? Több lent.

Figyelt kérdés

Szerintem max 3 ember ülne benne, nagyritkán utaztatnék vele több embert. Csomagtér nagysága nem oylan fontos, persze azért bevásárláskor vagy kisebb utazáskor mindent bele tudjak tenni, nem akarok vele költöztetni, meg kívülről se kell hatalmas kocsinak lennie. Mivel nem vagyunk aranybányászók ezért a fogyasztásnak kevésnek kellene lennie! a legnagyobb szempontok az az olcsó fenntarthatóság, a könnyű vezetés...


nekem pl nagyon bejön a Ford Puma, Opel Tigra, Opel Astra, Peugeot 206-207, Suzuki Swift, Fiat Punto és Bravo...


vélemények, tanácsok? köszönöm



2015. máj. 25. 18:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és használtat szeretnék, max 1millió forintot tudunk ráfordítani.
2015. máj. 25. 18:02
 2/20 anonim válasza:
64%
Nekem a citroen xsara picasso tetszik, amit már láttam 1millió alatt is használtan. :)
2015. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Skoda, habár ahogy elnéztem, eléggé megdrágultak mostanában, még a használtak is. Astra is jó lehet.
2015. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Smart Fortwo (minden amit leírtál rá illik, kivéve hogy nem nagy a hely hogy pakolj bele)
2015. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%

Én egy matchboxra gondoltam.

Sajnálom, hogy alulmúltam a várakozásaitokat.

Sokaknak még azt se lenen érdemes odaadni, mert vagy elveszítenék 1 órán belül, vagy tönkretennék.

Képzelem mit kezdenének egy igazi autóval...

:(

2015. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni? Milyen távolságokra fogsz járni? Havi mennyit fogsz vele autókázni? Külföld, Nagyváros, vidék, vidéki nagyváros, autópálya?
2015. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

hát ez a Citroen ez akkora mint két ház, ekkora nem kell :|


a Skoda is jó ötlet, egy Fabia, még nem is gondotlam rá de utánanézek, köszi :)

2015. máj. 25. 18:32
 8/20 anonim ***** válasza:
Tudsz szerelni, vagy szerelőhöz fogod hordani?
2015. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
hát heti 3-4 napot tuti használom majd, néha haverokkal elmenni ide-oda, anyut elvinni tescoba, ilynek. otthon és nyári gyakorlati hely között, ami 40 km oda-vissza. aztán másfél év múlva meg kitudja...
2015. máj. 25. 18:35
 10/20 A kérdező kommentje:
szerelőhöz hordom majd, én nem értek a szereléshez :D
2015. máj. 25. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!