Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné hitelre venni egy...

Megérné hitelre venni egy 2011-es toyota priust? Főként annak céljából, hogy üzemanyagárat spóroljak vele+szennyezési adót?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kinézet nem számít, akkor ez tiszta matematika. Én nem vennék személy szerint, de ez privát vélemény.
2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hitelre nem hiszem hogy megerne. amugy meg szemelyes preferencia kerdese hogy egyutt tudsz-e vele elni.
2015. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem a kedvenc kocsim kinézet alapján

Van olyan itt,aki ezt (vagy újabb verziot) használ?

2015. máj. 26. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
en probaltam mar, tervezgetem a vasarlasat, de szerintem felkotnem magam ha ez lenne a kedvenc autom :)
2015. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ízlések,és pofonok.ha felnőttél már abból korból,hogy Lambprghini meg Ferrarik a menők,akkor másként (kell hogy)lát(n)od majd a dolgokat.
2015. máj. 26. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
40 eves vagyok, soha nem fogok ilyen tekintetben felnoni :)
2015. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hitelre venni bármilyen autót szerintem marhaság, csak és kizárólag akkor venném így ha munkához kellene vagy nélkülözhetetlen lenne az életemhez.

Anyagilag nagyon nem éri meg, ha meg spórolás miatt kérdezed,főleg nem.

2015. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Seat cordoba
2020. márc. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!