Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki dohányzik a kocsiban,...

Aki dohányzik a kocsiban, miért dobja ki a csikket az ablakon? Ha már am is a kocsiban dohányzik, nem lehetne erre a célra a kocsi hamutartóját használni, és néha egy kukában kiborítani a tartalmát?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert rohadt dekkszag tud lenni a hamutartótól a kocsiban.


Egy ex bagós.

2015. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem azért de egy bagós kocsiban alapból büdös van, bár én nem dohányzom, nem tudom mennyivel lenne büdösebb ha x idejig egy lezárt hamutartóban van a "dekk".


Nem akarok szentfazék sem lenni, de undorítóan néz ki néhány helyen a járda mellett a tucat eldobott cigi ami egyértelműen az autóktól is van mivel az előttem lővők dobálják ki a kocsiból.

2015. máj. 25. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert eleve a bagósok többsége tróger és élből dobálja el bárhol a csikket. Másrészt nem is bent hamuzik, így majd megveszik a nemdohányzó első nyugdíjas orvostól a kocsit
2015. máj. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a járda melletti csikkhalom az úton közlekedő autósoktól van ott, tekintve, hogy a járda a vezetőhöz képest a túloldalon van! Persze nem lehetetlen átlőni a szembe lévő forgalmi sávon, de nem életszerű.


Szerintem.


Természetesen csúnya dolog eldobálni a csikket, legyen az autós vagy gyalogos. Ami megnyugtató, hogy a csikk jóval kevesebb kárt csinál, mint maga az autó azzal, hogy közlekedik.

:)

2015. máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem direkt csinálják, ez egy ilyen reflex náluk.
2015. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Kétlem, hogy a járda melletti csikkhalom az úton közlekedő autósoktól van ott, tekintve, hogy a járda a vezetőhöz képest a túloldalon van! Persze nem lehetetlen átlőni a szembe lévő forgalmi sávon, de nem életszerű. "


A másik oldala a járdának az út mellett ill. pl belvárosban is szinte mindenhol van, azt pedig nem mondtam hogy elsősorban az autósoktól csak annyit hogy az autósoktól is. Látom..kidobja a kocsiból pár mp-ig az aszfalton füstöl, majd a szél elfújja az útról elfoglalva ezzel végső helyét a patka mellett.

2015. máj. 26. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak dohányzó ismerőseim és soha egyik sem gyújt rá az autóban. Ha kell, akkor megállnak és kiszállnak. Az igényesség már ott elkezdődik, hogy az autóját sem füstöli tele. Az elnyomott csikknek meg keresnek egy kukát.
2015. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert egy paraszt, ugyanúgy mint akik az egyéb szemetet kidobják az ablakon. Sok dohányos nem csak a csikket,hanem mikor kibontja és letépi a csomagoláson azt a zárófóliát azt is kidobja a kocsiból,pedig az nem is büdös...

Sajnos nap mint nap látom.

2015. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!