Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan gyútsam be az autót és...

Hogyan gyútsam be az autót és hogyan induljak el vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés de gyakorolni akarok és az alapokat sem tudom. Persze lesz mellettem egy jogsis személy de nem akarom hogy azt lássa, ahogy semmit sem tudok.

A nyár közepe felé tervezem az autóiskolázást és addig felakarok készülni a gyakorlati részéből. Nem főúton hanem mellékutakon és az erdő köt fogok gyakorolni apám kocsijával.

Ultra gáz, hogy nem tudom elindítani sem. Kérlek titeket, hogy adjatok tanácsokat. Előre is köszönöm!



2015. máj. 31. 20:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Az autós iskolában azért fizetsz, hogy megtanítsanak vezetni. Akivel gyakorolni akarsz, egy nagyobb fajta bírságot kockáztat.
2015. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
"erdő között" bocsesz az íráshibákért de nagyon gyorsan írtam.
2015. máj. 31. 20:56
 3/30 anonim ***** válasza:
34%

Ha elkapnak megbüntetnek rendesen és nem csak téged, apukád is ha ő ül melletted, mivel tudta hogy nincs jogsid es úgy engedett vezetni.

Aztán meg majd iskolába megtanítanak azért vannak.

2015. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"Az autós iskolában azért fizetsz, hogy megtanítsanak vezetni. Akivel gyakorolni akarsz, egy nagyobb fajta bírságot kockáztat.

"


Ok, ezzel én is és ő is tisztában vagyunk, de a tanár akinél tanúlni fogok elég modortalan és időnkén agresszív. Már többen is panaszkodtak, hogy a full kezdőket lepiszmogja. Ezért lenne jó, ha már kissé hozzászoknék az autóvezetéshez. És ismétlem az erdőközött fogok gyakorolni ahol ritka ilyenkor a rendőr.

2015. máj. 31. 20:59
 5/30 anonim ***** válasza:
72%

Felelőtlenségből máris sikeres vizsgát tettél.

Az utakon nem a rendőrtől kell félni, hanem hogy megölsz valakit.

Az, hogy te már most tudatosan figyelmen kívül hagyod a törvényeket, előre vetíti egy újabb potenciális gyilkos árnyképét.

Kizárólag elzárt magánterületen vezethetnél. Mellékutakon, erdőben nem.

Ha majd oktatóhoz kerülsz, az elkezdheti rögtön kinevelni belőled, amit apádtól rosszul tanultál meg.

És mi az, hogy te már most tudod, hogy paraszt lesz az oktatód, s ennek ellenére nála fogsz tanulni?

Te (apád) fizetsz egy szolgáltatásért. Ha rossz az oktató, akkor kell keresni másikat.

2015. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%
Begyújtás: beöntesz 3 liter benzint vagy gázolajat az autóba, majd bedobsz egy égő gyufát.
2015. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

"Az utakon nem a rendőrtől kell félni, hanem hogy megölsz valakit.

Az, hogy te már most tudatosan figyelmen kívül hagyod a törvényeket, előre vetíti egy újabb potenciális gyilkos árnyképét. "


Na azért nem eszik a kását olyan forróan. Nem vagyok félnőtás! Az erdőtben nincs forgalom kora reggel és tudom azt, hogy hol a fék. Plusz nem szándékozom gyorsan hajtani. Ja és nem apámmal ötlöttem ki ezt a tervet, de ő most nincs idehaza és az eggyik kocsija most szabad.


Az oktatót pedig nem választhatom meg, ugyanis Szlovákiában élek (SAJNOS!) és magyar nyelven csak is az a "paraszt" tanít.


Itt osztjátok az agyat de a kérdésre nem válaszoltok. Ez ám az OFF!


Megölök valakit egy olyan úton, ahol még a kutya se jár XD Hát ez oltári heheheh.....


A bigott, automata, rendőrök meg kapják le a FŐUTAKRÓL a sok retardáltat akik lakott területen is 80-al söpörnek. Engem meg hadjanak békén reggel fél 8-kor az erdő közepén, mert ott aztán senkiben sem teszek kárt 40-es vagy 50-es sebességgel.

2015. máj. 31. 21:59
 8/30 A kérdező kommentje:
"nem vagyok félnótás" hoppá már este van.
2015. máj. 31. 22:00
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

Ja, szlotákiában azt csinálsz amit akarsz, én nem járok arra...

Bár a cimborádat még egy lopásba is beleviszed.

:D


Grammar nazi on.

Hogy tényleg ne higgyenek (nem "hidjenek") félnótásnak, tanuld meg azt is hogy: egyik (így eggyel).

Grammar nazi off.

2015. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
A szlovák törvényeket nem ismerem, de a kiépített közutakat kivéve tilos autózni Magyarországon. Szerintem ott is.
2015. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!