Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A január óta módosított KRESZ...

A január óta módosított KRESZ vizsgán vannak régi kérdések is? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval én kaptam egy honlapot, szakoe.hu és elvileg ha csak ott gyakorlok, akkor simán átmegyek :D viszont ha mellé pl egy 2013-as programot gyakorlok az jó? vagy felejtsem el, a régi nem lesz a vizsgában, csak ezek az új kérdések?
2015. máj. 31. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a KRESZ-t!
2015. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Drága jó ember! Majd magyarázd nem a hullamosónak, amikor fekszel kiterítve, hogy sikeresen levizsgáztál.

A KRESZ ugyanaz, a kérdések száma nőtt meg rettentő módon. Azt begyakorolni képtelenség.

Meg kell ÉRTENI a szabályokat, s hogy mi miért van úgy, annak mi az oka ás következménye.

2015. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy szóval sem írtam, hogy nem tanulok! a gyakorlás miatt kérdeztem, hogy gyakoroljak régi programokon is, vagy elég a szakoe-s programot csinálni!
2015. máj. 31. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdés magyarázatban határozottan csak a programokat írod. Ha tanulsz is, s érted is, akkor nem lehet gond.
2015. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te a programoknak akarsz megfelelni, és nem a kreszt akarod megtanulni.

Amin most esetleg perceket tökölsz, annak a megválaszolására a kormány mögött lesz egy másodperced, vagy kettő. És csak egyszer van bukás, nincs pótvizsga...

Ne a kérdéseket akard megtanulni, hanem a szabályok logikáját próbáld megérteni.

2015. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!