Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak át akar vágni az oktatóm?

Csak át akar vágni az oktatóm?

Figyelt kérdés
Szóval, forgalmi vizsga előtt állok. Még van 3 órám amivel tartozom neki, ez eddig rendben van. De kitalalta,hogy a vizsgara is ki kell fizetnem neki egy ora díját. Ismerosoket kerdeztem , naluk nem igy volt. Csak le akar huzni?
2015. jún. 2. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Így volt nálam is, mindkétszer. Sajnos ez ilyen...
2015. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálunk Győrben a vizsga is egy oktatási órának számít és azt is ki kell fizeni. Szerintem nem akar átvágni!
2015. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anno nálunk úgy volt írva, hogy 29 óra vezetés és a 30. óra a vizsga, tehát fizetős
2015. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én abból indultam ki, hogy ott is meg kell fizesd az idejét.
2015. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy szokták 28 órát vezetsz, vizsga előtte meg egy órát aztán vizsga. Ez így szokott lenni, ha több órát maradsz, akkor ezt is bele kell számolni.
2015. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ki kellett fizetni a vizsgára az oktató óradíját.

Végülis bent ül a kocsiban...

2015. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én több, mint 10 éve vizsgáztam, akkor még volt külön rutin is. A rutin és a forgalmi is része volt a 30 kötelezően kifizetett órának. Jelenleg is része szerintem, mivel most ugye 580km-nek kell meglennie a vizsga előtt, ami "éppen" 29x20km.
2015. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!