Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 évesen elehet kezdeni...

15 évesen elehet kezdeni versenyszerűen crossmotorozni? Nem lenne már nagyon késő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdő már egy pár éve motorozok kisebb nagyobb quadal. Szeretnék versenyszerűen crosozni csak nem tudom hogy el vagyok e ezzel késve.

2015. jún. 6. 16:53
 1/2 szerencses85 ***** válasza:
Ez nem igazán úgy van, hogy eldönti valaki, hogy jó akkor én mostantól versenyszerűen fogok crossozni. Először is a quad majdnem teljesen más, mint a motor. Meg kell tanulnod normálisan, biztonságosan menni azon is, illetve sok tapasztalatod kell gyűjtened minden téren.
2015. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Soha se késő.Csak sokat kell gyakorolni és kell egy komoly edző.Aztán meg óriási kitartás és fanatizmus kell.A legnagyobb probléma szerintem a pénz.Tudod milyen drága egy versenymotort fentartani?+még versenyekre járni?
2015. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!