Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl idős vagyok versenyszerűen...

Túl idős vagyok versenyszerűen elkezdeni úszni?

Figyelt kérdés

7 (közben volt 2 év kimaradásom) éve járok egy kerületi úszóakadémiára ami nemvalami jó.

Szeretnék valami Honvédba vagy BVSC-be járni versenyekre mennicsak az a baj, hogy már 13 éves vagyok.

Azt sem tudom, hogy oda felvennének-e? Vagy hogy megy ez a dolog?

Szeretnék versenyekre menni, de túl idős vagyok elkezdeni a versenyszerű úszást?

Gondolom ilyen országos bajnok meg ilyenek már úgy sem lehetek!

13/L 😭😭



2015. máj. 30. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán még lehetsz, de akkor heti szinten 3-7 alkalommal el kell menned úszni.
2015. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az okes...Azt mar tudtam h minimum 5 alkalommal kell mennem egy heten.csak melyik az az egyesulet amelyik ennyi idosen ennyi tapasztalattal felvesz versenyuszonak?
2015. máj. 30. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmész, és megkérdezed, hogy mit kellene tudnod, hogy foglalkozzanak veled (legalábbis futásnál ez szokott lenni az egyesületekben. az életkorodhoz mondanak egy távolságot, és egy időt, hogyha azt megfutod, akkor szeretettel látnak az edzéseken)
2015. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerul akkor elkuldenek??
2015. máj. 31. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!