Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rátok hatással van, ha nézitek...

Rátok hatással van, ha nézitek a híreket és súlyos, halálos balesetről számolnak be? Képekkel, videókkal is akár.

Figyelt kérdés

Rám igen. Régen, friss jogsival sokszor mentem gyorsan, mint a hülye, de a rengeteg baleseti hír, súlyos, halálos igenis teljesen megváltoztatott és a hatásukra visszavettem és szépen, normálisan közlekedek.


[link]


De ma megint ilyen baleset történt, látszik, hogy baromi gyorsan mehetett az autó. Nem tanulnak az ilyesmiből az emberek?


Szóval ez nem is figyelmetlenségből fakadó baleset, az előfordul. Ez száguldozás, felelőtlenség miatt következett be.



2015. jún. 6. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan balesetet láttam tavaly, hogy egy srác öngyilkossági céllal belehajtott különösen nagy sebességgel egy szembe jövő autóba.Öt embert ölt meg, köztük két 18 éven aluli gyereket.


Akkor tudatosult bennem, és éreztem meg a súlyát, hogy mennyi beteg ember közlekedik az utakon.De ez ilyen, sosem lehet tudni.

2015. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a hondás boyracer okozta baleset volt?
2015. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem mert a halált nem lehet elkerülni
2015. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki gyorsan hajt és azért hal meg, mert ő volt a "nagymenő", akkor nem hat meg, de ha ennek egy ártatlan vonzata is van (pl. gyalogos), akkor az meg tud érinteni.
2015. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez ma történt hajnalban és ez egy Honda, igen. Bár ez egy normál Honda, nem az a tipikus szakadt boyracer. Hanem szép új, kultúrált. Legalábbis az volt.
2015. jún. 6. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, hogy sose tudhatod.Ilyen alapon a házból sem szabad kilépned, mert mi van ha valahol épp dolgoznak a fejed fölött, nem figyelnek oda, és a fejedre vernek egy cserepet, és meghalsz.


Nem kell és nem szabad ilyeneken gondolkozni, mert nem visz előbbre.Sosem tudhatod a jövőt.

2015. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!