Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mosolyognak sokan ha...

Miért mosolyognak sokan ha meglátnak a Ford Mustang kormánya mögött? (21 L)

Figyelt kérdés
Ha más típusú kocsiban ülök, Volvo xc 60, akkor nem.

2015. jún. 8. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Azért mosolyognak az emberek, mert valószínű, hogy dögös csaj vagy...ráadásul itthon ritka autóban, ami megtestesíti a érfiember álmát...

ettől még jobban mutatnál egy legújabb kétezres Harlayen..

Itt a Bartók Bélán, a Móric Zsigmond téren láttam egy bombázót Harleyen feszíteni...az emberekben az ütő megállt..


micsoda hang, micsoda nőőő....

na, ezért mosolyognak az emberek...


egyébként rohadt írigy vagyok..micsoda autó...

2015. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
mindenesetre aranyos kamukérdés..de lehet igaz is..
2015. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Megkezdődött a nyári szünet?
2015. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert ők látnak egy nőt, aki ül a buszon, aki a levegőben kormányoz és berreg hozzá?
2015. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért ki lehettek éhezve rendesen. Itt egy kamukérdés és csaj meg sportkocsi akkor biztos jó nő is...


Egyébként ha nem lenne kamu azért mosolyognának, mert elképzelnék, hogy melyik testnyílásodat, hányszor és hogyan használták durván azért a kocsiért.

2015. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mert a 15. században élünk, amikor a nő mos, főz, gyerekeket szül, takarít.


Ne foglalkozz az ilyenekkel!!!!!


Engem megszólt már nem egy benzinkutas "férfi", hogy miért vagyok ilyen "nagy" autóval.



Holott csak sima teherrel voltam.


Ne akadj ki, hanem örülj, hogy TE tényleg tudsz vezetni, nem csak anyuci-apuci vette meg a papírt, mert pasiból vagy! :) :) :) :) :) :) :)

2015. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy kamu e vagy sem, de elég feltünő látvány :) Én barátnőmet egy Ducati 848-as motoron ismertem meg egy parkolóban. Amugy nekem is Ducatim van és szintén 848, azt hittem azt a gépet csak egy igazi férfi képes uralni, de tévedtem.
2015. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!