Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Széll K. téren (Moszkva)...

Széll K. téren (Moszkva) közúti elsősegély vizsgázók, milyen volt a vizsga? Tényleg egyszerű?

Figyelt kérdés
Köszi
2015. jún. 8. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, mivel én ott tanultam. Ott van a leggenyább vizsgabiztos, így a tanár felkészített az extra kérdésekre. :D

Csont nélkül át is mentem.

Megcsináltam a kötelezőt, 3 kötözés, stabil oldalfekvés, újraélesztés, meg válaszoltam a 6 kérdésre, és már mehettem is.

Ha nem a Vöröskeresztnél csináltad a tanfolyamot, akkor majdnem biztos bukta. Mivel ott mentősők mondják el, hogy mi a helyzet. 2 nap alatt mindent beléd vernek.


Nekem az után durrant el az agyam, mikor a csaj 4 óra alatt lezavarta a suliban a tanfolyamot, majd közölte a kötéseket tanuljuk meg a könyvből.

Felhívtam a Vöröskeresztet ott adtak időpontot és már el is mentem 3 nap múlva.


Nekem is azt mondták ott a legkönnyebb, közben ott volt a legnehezebb :D

2015. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mármint a tanfolyamra mentem el 3 nap múlva, és 3 nap múlva vizsga is volt.
2015. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!