Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus gyári rádió egyik...

Ford Focus gyári rádió egyik napról a másikra 4 számjegyű kódot kér. Ötletek? Esetleg gyári egységes kód? Vagy kuka?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 06:53
 1/8 Tomcatters ***** válasza:
Szia... esetleg nem vetted le az akusarut ,vagy nem csereltel akut benne? Ilyenkor szokta csinálni ... csak vigyázni kell vele ,mert nem irhatodbe akarhanyszor .. kiirja ugytudom,hogy hanyszor probalkoztal ... kocsi papirjai kozott ilyen hiteljartya nagysagú papirt keress..azon van a kod,persze ha odaadtak hozzá .. ha nincs akkor sincs nagy gond ,mert szervizbe megtudjak mondani,de fel kell irnod majd( ha bekapcsolvahagyod a radiot 30 perc mulva ujrakeri )
2015. jún. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kapott áramot, ezért bekapcsolt a lopásvédelem. A gyári négyszámjegyű kódja kell
2015. jún. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen kivettem az aksit, azóta kéri, ezt tudtam is hogy amiatt, csak a kódot nem tudom, szerintem a papírjai között nincs, mindegy akkor kuka, úgyis egy kazettás szar, veszek adaptert a fejegységhez, ez eladáskor lett volna jó ha benn van.
2015. jún. 9. 07:35
 4/8 A kérdező kommentje:
még azt sem tudom hogy bányásszam ki mert kiszedőtüském sincsen hozzá
2015. jún. 9. 07:37
 5/8 Tomcatters ***** válasza:
Tedd fel inkabb jofogasra ,biztos sok ember keres ilyet ... odairod h gyari kodot keri sztem lesz aki igyis elviszi :)
2015. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tomcatters ***** válasza:
Probald ha van ilyen jo erős tapadokorongokkal huzni es ala valami vekonyat
2015. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felmész az Ebayre, keresel egy rádiókódos hírdetést 5 euróért, elkuldod az alvázszámot, megkapod a kódot, beutod, viszlát.
2015. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kiszedő tüskét lehet venni pár száz forintért, de sok rádiót ki lehet szedni 60-as szeggel is.

Telepítsd a telefonodra ezt a programot, és lesz kódod:

[link]

A legtöbb ilyen kódgenerátor a rádió gyári számát, vagy annak néhány karakterét kéri, nem az alvázszámot.

2015. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!