Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 1,5 körül lehet...

Szerintetek 1,5 körül lehet találni normális e38-as 7-est? Erről az autóról mi a véleményetek, érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
[link]

#BMW #BMW E38 #7-es BMW
2015. jún. 14. 17:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Ez normális, hogy ilyen az illesztés?


[link]

2015. jún. 14. 17:29
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolom azt szeretnéd hallani, hogy igen, pedig nem.


15 éves 7-est semmi pénzért nem érdemes megvenni, mert totál értelmetlen. Presztizse már nincs, fenntartási költségei nagyon magasak és már nem tölti be azt a funkciót, amire 15 éve tervezték.


A műszerfal akkor ilyen, ha megbontották. Ez lehet bármitől, akár egy apróbb szereléstől egészen a totálkárig és a durranló légzsák miatti cseréig.


Amúgy 15 éves 730D 190e km-rel? Ezt te most komolyan elhiszed? 1500-ért le lehet rendszám alapján kérdezni a km-t az okmányirodában, de sajnos csak pár éve. Azt a 190-et le merném fogadni, hogy még 2005 előtt megfutotta az autó.

2015. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2.

Azért ezt kicsit túlzásnak érzem, ugyanezt lehetne mondani az e36 316i-ről is, és társairól, mégis elég sokan használják, és még mindig ezeket hozzák be.

Presztizs nekem nem is számít, csak én jól érezzem magam, de a többit tudom, hogy nem olcsó fenntartani.

Nekem is kicsit gyanús, viszont kormány eléggé épp, de ezt is ki lehet cserélni, gázpedál fék se kopott túlságosan, ülések nincsenek kiülve, kiszakadva, én kb 300 ezer km-t tippeltem, de a belső teret is ki lehet cserélni, alvázszám alapján meg lehetne tudni mi a helyzet.

Engem csak ez a műszerfal illesztési hiba zavar.

2015. jún. 14. 17:46
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Ki lehet fogni, de németeknél sem egyszerü. Szeretik a törökök, ök meg lelakják. Papát meg nehéz találni. 320d-t vettem így de eltartott.
2015. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4.

Fú, ne tudd meg, én már 1 éve keresek e38-at...

Ami jó, az tényleg 2 millió (ez ritka, és hamar elviszik, vagy meggondolja magát a tulaj), vagy 2,5 millió.

Néha felbukkan egy-egy ígéretes példány 1,5-2 között, de kompromisszumot kéne kötni, mert ezek nem hibátlanok.

Az ilyen 1 milliós kategóriát nem is nézem, azok bontószökevények.

És még nem találtam olyat, amit egyáltalán megnézni érdemes lenne, főleg dízelek közül.

Igaz nem fő állásban figyelem :) Várom a csodát.

2015. jún. 14. 17:50
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Magyarországon nem tartanék, mert otthon mindet felszoroznak mert csak BMW. Amúgy normális országban nem ez megy. Én elégedett vagyok mindkét 15 es bmw-mmel, és a volt mazdámra többet költöttem vizsgákkor. (TÜV)
2015. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az e36 316i fenntartása töredéke és soha életében - még újkorában sem - képviselt komoly (vagy leginákbb semmilyen) presztizsértéket.


Egy dolgot jobb lesz, ha elhiszel: Aki 30M-s autót vesz az azért veszi, hogy használja és akkor adja el, ha kihasználta. Ezt a gépet is valószínűleg 4-5 éves korában 300e km körül adták el kelet-európába. És akkor már nem olyan tulajdonoshoz került, aki mindent megadott neki - hiszen aki ilyen az újat vett volna szalonból, nem egy 300e kmeeset. És ez a 3.4.5. tulajokkal csak rosszabb lett.


Amúgy lefotózzam neked a 330e kmt futott 5-ösünk bőrüléseit? Azok is kb. ilyenek. A kormányt 10e újrabőrözni. A pedálok kopása meg ilyen ősrégi urban legend, semmi sem látszik rajta egy ilyen gépnél.


Az a jampi felni, ami rajta vagy meg egyértelműen idióta előző tulajodnosra utal...

2015. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazad van, sajnos már széthajtották mindet, a jókat meg aranyárban mérik, próbálok valami ésszerűbb, fiatalabb típusra fókuszálni majd, mert úgy néz ki fel kell adnom az e38-at.
2015. jún. 14. 18:47
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Nekem van egy bmw-szerelö ismerösöm. Neki e38 van, jó pár éve hajtja. 725-ös diesel, szóval nem versenyautó. Az automota váltó hal meg 200e környékén, ö ugy vette hogy váltóhibás volt, ezért olcsó volt de tudta mit vesz. A váltófelújítás óta semmi nem volt vele.


Egyébként külföldön van egyel újabb szériában kb 6000 eur körül 745i vagy 730d.

2015. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Diesel sok km-rel:

[link]


Benzines nem olyan sokkal:

[link]

2015. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!