Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek 1,5 körül lehet...

Szerintetek 1,5 körül lehet találni normális e38-as 7-est? Erről az autóról mi a véleményetek, érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
[link]

#BMW #BMW E38 #7-es BMW
2015. jún. 14. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A másodiknak igaza van. Az ilyen autó értelmetlen. Egy ilyet hobbinak számít birtokolni. Akkor nem fog fájni, hogy mennyit kell rá költeni havi szinten. Ilyen korban a vételár a legkisebb tétel. Ha egy év alatt 1 milla alatt megúszod a fenntartást akkor hatalmas szerencséd van.


Amúgy dízel? Viccelsz? Pont az amivel fix, hogy háromszor megtették a Föld-Hold távot? Az okos fényképezés miatt ennél az autónál pont nem látszik, hogy az ülés milyen, de hidd el: a BMW ülés nagyjából 300-350 ezer km-nél kezd kiülődni úgy, mint ahogy itt van, ha szakadt akkor bőven 500-600 felett jár. És ekkor szerencséd van, mert nem volt újrabőrözve. Nagyon tartósak ezek az autók, nehéz megmondani a valós kilométer futásukat. Pedál gumikat meg sose láttam kopottan BMW-ben.


Ha már mindenképp ilyet szeretnél akkor nézz a mobilén benzineseket, fix, hogy kb fele annyit futottak, mint a dízelek, és legalább a remény megvan arra, hogy valaki valamennyire karbantartotta őket. De nézd meg inkább, hogy mennyibe kerül a fenntartása, és kétszer gondold meg, hogy van-e rá pénzed.

2015. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Az a 730-as dizel amit belinkeltél az egészen rendben van szerintem, legalábbis a nagy átlaghoz képest. A km nyilván mese, ne foglalkozz vele. Az az illesztési hézag pedig valami kókányolás kitudja mit piszkáltak rajta, és nem sikerült visszarakni, de ez van, tizenéves autónál ez előfordul. Javaslom hogy nézd meg ezt amit belinkeltél, ha előben is néz ki úgy ahogy képen, akkor vágjál bele.
2015. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Valamiért azt szétkapták, és ha azt nem voltak képesek rendben visszatenni akkor inkább bele sem gondolnék még mit csinálhattak vele, hasonlóan hobbiszervízes stílusban.
2015. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

akkor érdemes ilyet venni,ha utána még költeszerá 2xennyi,hogy rendebehozzák. és akkor lesz egy youngtimer-ed.

de amúgy felejtős.

2015. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Azt akarják mondani, vegyé susukit na. Csak nem merik kimondani.:D
2015. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem kell Suzukit vennie, sőt, én sem vennék azt. Csak ésszerűen kell gondolkozni, és látni, hogy erre a vételárának többszörösét ráköltöd ha normálisan fenn akarod tartani. Ha a két milliós autó már drága akkor nem szabad ilyet venni.
2015. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%

De hol írta hogy 2 milla sok? Én nem látom, bár nem olvastam mindent végig.


Egyébként egy 15 éves 7-esnek ez lennea normál ára, ha nem ilyen magyaros nyomott árak lennének a használtautópiacon.

2015. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

"Ami jó, az tényleg 2 millió (ez ritka, és hamar elviszik, vagy meggondolja magát a tulaj), vagy 2,5 millió.

Néha felbukkan egy-egy ígéretes példány 1,5-2 között, de kompromisszumot kéne kötni, mert ezek nem hibátlanok. "


Szerintem ha volna 2 milliója rá akkor nem kötne kompromisszumot az olcsóbbal.

2015. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk így igaz. Én 5-öst vettem, nem dieselt, de bele kalkuláltam még 50%-ot. Meg is lett. Bár én minden marhaságot meg akartam csinálni, pl a motorház kezdett "virágozni" egy illesztésnél, azt mondta a fényezö haver, hogy megcsinálja akkor vagy két hónap, talán 1 év és kezdödik elölröl.


A bontott hibátlanról kiderült hogy gittböl van. Visszaküldtük. Az utángyártottból a drágábbik hullámos volt már eleve, kezdhettük volna gitteléssel. Maradt a gyári ami 600 eur, magyarországon több mint 700. Tettünk bele kuplungot, az sem occsó, fékeket (ezek mondjuk annyiba kerülnek mint egy golfba). Ablaktörlö motort, ami utángyártott, de magbántam, a gyári mg 200 eur. De még azt mondom ez volt a legígéretesebb ami akkor volt.


De igazából aki használt autót vesz, ezekkel számolni kell, mert a legtöbb aki eladja, úgy adja el hogy már a következönek 1. vagy nem teszi bele a minöségi cuccot, vagy 2. lesz@rja és semmit nem költ már rá.

2015. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!