Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift, vagy Renault...

Mr.Z85 kérdése:

Suzuki Swift, vagy Renault Twingo?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt vagyok, kb 300-350 ezret adni ki érte, első körben ezt a két típust néztem ki.
2015. jún. 17. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Én semmiképpen nem vennék 3 ajtósat.

Swiftem van, nincs bajom vele, tényleg igénytelen, strapabíró autó, cserébe nagyon puritán, és nem annyira kényelmes. Napi használatra tökéletes, hosszabb úton kényelmetlen.

2015. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
A Twingonak sokkal vidámabb a belseje és aranyosabb a kulseje. A régi Swift egy legenda, annyira jó kocsi, de a Twingo sem egy betegágy.
2015. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából a főbb szempontok közé tartozik hogy, keveset fogyasszon, olcsók legyenek hozzá az alkatrészek, és hogy lehessen benne aludni, viszont azt mondják a twingo nem valami férfias autó.
2015. jún. 17. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
neked most lakni kell az autó vagy közlekedni?!?!egyébként ezekben a csepp valamikben nem is tudom hogy akarsz aludni.....
2015. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

A twingo kifejezetten egy női autó. Kicsi, kerek, lányos forma.


Swift igazi uniszex autó, nők, férfiak egyaránt használják, viszont az meg ugye híresen nagyon törik. Mondjuk a Twingo is.


Ha aludni akarsz az autóban, pláne fiúként, arra sztem egyik se alkalmas, ahhoz valami nagyobb kéne, mondjuk egy Toyota Carina vagy ilyesmi.

2015. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért Swift.
2015. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Swift, és vegyél mellé egy thermo hálózsákot :D
2015. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Swift, megbízhatóbb egyrészt sokkal, másrészt Renault amúgy sem tartozik a legmegbízhatóbbak közé.
2015. jún. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2022. máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!