Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ös 2T túrázni? Cagiva mito...

125ös 2T túrázni? Cagiva mito evo (1994 7seb blokk poweres), vagy aprilia rs 125re (1998, rotax poweres) gondoltam.90-110es tempóval folyamatosan haladva akár 100-150km-et? Birná a motor? (kényelmet azt haggyuk most is 50es rs em van hozzászoktam)

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Te nem fogod bírni. A motor meg úgy bírná úgy ahogy, de nem ez a fő felhasználási területe.
2015. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
irtam hogy nem zavar a kényelem vagy az rs el van tapasztalatom az lábon hoztam haza 130kilóméterről végig 60al egyhuzamba :D mitóval nincs tapasztalatom de szerintem hasonló
2015. jún. 18. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed? Ezek a hegyes 2T-k messze nem örök életűek, ha ilyet akarsz venni akkor nem szabad hogy gondot jelentsen egy blokkgenerál 6 számjegyű összegért.
2015. jún. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha nem pörgetem, nem használom ki az erejetét akkor is ugyan ugy tönkre megy? vagy azért valamivel tovább bírja?
2015. jún. 19. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok a motorok pont nem erre vannak, hanem éppen ellenkezőleg, rövid távokon nyelezni őket. Ezért is fogynak el gyorsan. Pár ezer kilométert kibír a blokk de azt tényleg gyilkolva aztán lehet dugót főtengelyt, meg ritkábban hengert cserélni. Elmehetsz te 90-100-az túrázni, de azt nem fogod kibírni hogy egyenletesen haladj. Az 50-es más egy kicsit mert az nem megy azt a 60-hoz is eléggé vinnyogtatni kell, ott megkapod a jó kis 2T élményt, de ha te egy 125-össel tudsz laza egyenletes tempót tartani akkor nagyon "halvérű" vagy.
2015. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kettő a formától eltekintve ugyan azt tudja. A 90-110-es tempót röhögve tudják tudják mert a végük valahol 180-190 környékén tetőzik. Ahogy fentebb írták, ezek a motorok nem arra valóak amire te akarod használni. Az egy dolog hogy nem akarod hajtani, úgy is fogod. Túrázásra drága dolog fenntartani, ha azt megnézed hogy egy hengerszett 150-200 000 ft körül van hozzá, persze van az olcsóbb is de azt magadtól is eltudod dönteni hogy mennyit ér és hogy miért jóval olcsóbb.


Ha túrázni akarsz, akkor keress egy Pegaso 125-öt, a blokkja ugyan az a Rotax122, maga a motor kegyetlen jó és kényelmes, 160-170 km/h a vége, a világból kivisz ha normálisan rendbe rakod.

2015. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!