Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pitsterpro x5 az amerikai...

Ember2000 kérdése:

A pitsterpro x5 az amerikai motor?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igaz h ezen a rohadt oldalon nem ir senki
2015. jún. 22. 21:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Amerikai licensz,de attól ugyanúgy kíná-ban készül, én is azt hittem először, hogy amerikai, de a made in usa felirat nem nagyon lesz rajta, ha jól tudom így van,ha tévedek akkor meg elnézést.
2015. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen igen ebböl van egy kínai változat is. De ebben a pitsterpro amire gondolok abban egy upower blokk van hogy az menyire jó? Vagy az is kinai?
2015. jún. 23. 05:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Na én erre a motora gondoltam: [link]
2015. jún. 23. 05:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem amerikai az sem, ugyan olyan YX blokk van benne mint az enyémben a YCF -ben, csak annyi a külömbség hogy az oldalán UP Power helyett "YCF" van, de teljesen ugyanaz a kinézet illetve YX.
2015. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És milyen gyártmány?? És menyire birja a motorja?
2015. jún. 24. 06:49
 7/10 A kérdező kommentje:
vagy azt tudod hogy hol gyártják??
2015. jún. 24. 07:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz mindegyik pitbike,legalábbis a többség kínában készül az enyém YCF, hát mit mondjak, nagyon sokat romlik lehet csak egy széthajtott darabot fogtam ki,de hát nem volt vele versenyezve se, ha megy és nincs semmi baja akkor nagyon jó motor, csak az a baj hogy elég 3-4 óra motorozás és már valami elromlik benne pedig csak a határba hajtom, és nem kínozom, mégis hamar romlik, nem szeretnék legközelebbet venni. De biztos vannak megkímélt darabok is.
2015. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de ha veszek akkor én csak újan
2015. jún. 24. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, te tudod, én inkább már valami márkásabb motort fogok venni,ez még ki bírja azt a 2 évet, aztán meg úgyis rendszámos fog kelleni. :)
2015. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!