Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár kérdés motorválasztás...

Pár kérdés motorválasztás előtt . (? )

Figyelt kérdés

Üdv!

Másfél éve hajtok egy Aprilia Rx 50et, de most szeretnék valami erősebbre váltani. Nagyobb jogsim nincs, és koromnál fogva nem is lehet, hatalmas kockázatot meg nem vállalok, így 125/50 kilőve. Gondolkoztam a Kawasaki KX 80-on, ami a 30 lóerőjével nem is rossz. Tudnátok róla pár szót mondani? Ismertek a kategóriájában erősebb motort? Előre is köszönöm!



2015. jún. 23. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy a KX üzemórás?
2015. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kawasaki Kx 80 egy crossmotor, amit nem is lehet utcán használni. Leeszi a gatyádat. Ja és ha rendszeresen használod, akkor havonta furathatod a motort. Ja és 80 ccm-s, te pedig azt mondtad, hogy nem akarsz kockázatot.
2015. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy cross, de találtam endurósítottat is. Azt nem tudtam, hogy ilyen kényes, és költséges.
2015. jún. 24. 01:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Határban motorozni kiváló!
2015. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy üzemórás, annyit tesz, hogy meghatározott üzemóránként cserélni kell bizonyos alkatrészeket, pl dugattyú, hajókar, főtengely stb. A fogyasztása nem 100km-re van megadva, hanem szintén üzemórára, a KX 80 kb 7litert fogyaszt óránként, ez persze lehet több is, kevesebb nem nagyon. Szóval amúgy a KX 80 kiváló kis cross motor, de csak akkor, ha van elég pénz a fenntartására.
2015. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*hajtókar
2015. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! Nekem ennyi pénzem nincs rá. Köszönöm a segítséget!
2015. jún. 24. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!