Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 93-as,1. 0-ás suzuki vélemények?

93-as,1. 0-ás suzuki vélemények?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmivel sem rosszabb mint a korabeli autók. Azért terjedt el, hogy a Suzuki papírautó, mert rengeteget adtak el belőle, 0 Ft-os önerővel hitelre. A másik pedig, hogyha tört, szét kellet vágni, mint minden más autót.


Kérdező: helyedben 97-és 2000 között néznék. Ezek már meg vannak erősítve és nincs bennük EGR szelep, ami hibákhoz vezethet. Viszont a '93-ashoz (Suzukis körökben 96 előtti) olcsóbb az alkatrész ha tönkremegy valami. De használtan úgyis mindent megkapsz bagóért (bontó, jófogás, facebook csoportok). Megbízhatóak, keveset esznek. Kisvárosba, országútra 1 személlyel elég az 1.0, amúgy 1.3-t vennék. Jó keresgélést.

2015. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem rohad, akkor vedd meg. Minden olcsó hozzá, kicsi a fogyasztása, ideális városi autó.
2015. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. jún. 23. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

az első válaszoló nagyon pontos, lényeglátó választ adott..


persze a második is..


nekem volt ezresem, fél évet vártam rá..az még a hőskor volt, mert automatából nagyon keveset gyártottak..

aztán jött a 96-os ráncfelvrrás, cseréltem egy szintén automata ezresre..


csak jót tudok mondani, hiba sosem fordult elő..

mellesleg azóta is szwiftem van, csak automaták..huszonkét év dögunalom..ezek csak mennek...mennek..mennek...


az ezres szwift feltünően jó volt az akkori viszonyokhoz képest..

na jó, előtte egy automata omegám volt, az leette rólam a gatyát is. 17 litert evett..

2015. jún. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!