Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az ABS...

Mi a véleményetek az ABS vezérlőegységek javításáról? Ki mit gondol, van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje küzdök a problémával, mivel a diagnosztika "ABS hidraulika szivattyú" hibát jelez ki. Összkerekes az autó, nem egyszerű bontottat találni hozzá. Most azon agyalok, hogy keressek inkább tovább ABS vezérlőt, vagy javíttassam meg... Van valakkinek tapasztalata? Meg tudják rendesen javítani? Nekem valaki azt mondta, hogy ne szedessem szét, nehogy aztán rosszabb legyen a helyzet mint most. Nem tudom, hogy belevágjak-e a javíttatásba.

2015. jún. 23. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom milyen autóról van szó, lehet nem is értek hozzá, de én nem tudnám elképzelni, hogy 4x4-es autóba (azonos típus esetén) nem lenne jó a kétkerekesé is. Mármint a vezérlőegység.
2015. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A két kerék meghajtásúra gondoltam.
2015. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elektronikus differenciálzár (EDS, Elektronische Differenzialsperre) miatt nem jó, de ennyi én is amit tudok. Lényeg, hogy nem jó bele, ez tény, szakembertől tudom. Sajnos... egyszerűbb dolgom lenne.
2015. jún. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!