Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sikeres lesz...

Szerintetek sikeres lesz Magyarországon a Lada Vesta?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jó áron fogják adni, akkor biztosan.

A régi Logant is vitték mint a cukrot, pedig nem volt egY szép autó szegénykém. A Vesta szerintem jól néz ki, ha olcsó lesz, akkor biztosan sikeres lesz itthon.

2015. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Múltkor még igencsak kérdéses volt, hogy itthon forgalmazzák-e majd a Vestat. Abszolút házon belül konkurenciát jelent a Dacia Logan számára, és ugyebár mindkettő Renault csoportos. Ha azonban mégis lesz, akkor szerintem a Logannel szemben jó esélyekkel indul. Viszont azt se felejtsük el, hogy manapság amúgy sem nagy kereslet van az új autók iránt.


Nagyrészt szerintem az idősebb korosztályt fogja érdekelni, bár jobban járnának valami 5-6 éves használt autóval (amennyiért kínálják a Ladát újonnan, annyiért felsőbb kategóriás autókat lehet találni ennyi idősen).

2015. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen felesleges ez az egész a lada részéről,vagy legalábbis rendesen elkéstek vele......a modern kori zsiguli szerepét ugyanis már betöltötte a dacia
2015. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esélytelen hogy sikeres lesz
2015. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira lesz sikeres mint mondjuk a Logan/Thalia páros. A Logan helyett valószínűleg sokan fogják választani, mivel a Ladához nem rossz emlékek fűznek, míg a Dacia máig rossz szájízt ad.
2015. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismerem az árát, illetve a kereskedői és szervizhálózatot, nem tudok róla véleményt mondani.
2015. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aki erre pontos választ tud adni, az dobjon már meg az 5-ös lottó nyerőszámaival is pls! na jó, nem vagyok telhetetlen elég a skandié is.
2015. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!