Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres kresz vizsga után nem...

Sikeres kresz vizsga után nem vezettem még, mit tehetnék még? Többi lent!

Figyelt kérdés

3 hónapja voltam krezs vizsgázni, elsőre átmentem. rögtön utána hívtam az autósiskola vezetőjét, aki azt mondta, hogy intézi a papírokat, aztán jelentkezik. 2 hetet vártam a hívására, semmi. utána ráfeküdtem a telefonra, és elkezdtem "zaklatni" őt, eleinte kb. minden ötödiket vette csak fel, és azt mondta, hogy most nem ér rá, hívjam később stb.. aztán egy időben fel sem vette! már bementem az irodába is személyesen, ahol kaptam 2 másik telefonszámot, hogy hívogassam azokat az oktatókat, hát ők sem vették fel egyszer sem... (az egyik néha kicsöng, de a legtöbbször "a szívott szám jelenleg nem elérhető"..)

pedig még csak az elméleti díjat fizettem be, szóval még csak a pénzemmel sem léphettek le.. már elegem van, rág meglehetne a jogsim.. váltsak iskolát vagy jelentsem fel őket vagy mit tegyek?? :( dühös és szomorú is vagyok egyben, hiszen az elméleti oktatás alatt minden rendben volt...


2015. jún. 21. 14:25
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi az elírásokért, kapkodtam.. :S
2015. jún. 21. 14:25
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az elméletet fizetted ki akkor még az jó is.

Egyébként ha zavar keress fel egy másik autósiskolát, hogy tudnak e vállalni ha igen akkor csak annyi, hogy lekérik/átkérik a papírjaidat.


Egyébként így nyáron annyival rosszabb vezetni, hogy majd' mindenki ilyenkor akar. (szóval ilyenkor csúcs van és sok oktató be van telve ilyenkor)

2015. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy nincs szabad oktató. Nálunk 1-1 jó oktatóra akár 5-6 hónapot is várni kell.


Tájékozódj, hogy kinél érdemes tanulni, és célirányosan csak őt keresd.

Lehetőleg ebédidőben, vagy késő délután, kora este... van, aki kocsiban nem veszi fel a telefont... te sem fogsz örülni, ha az oktatód egyfolytában telefonál majd melletted.

2015. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!