Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125 ccm-s motort vegyek?

Milyen 125 ccm-s motort vegyek?

Figyelt kérdés

Abban kéne nektem segítség, hogy mivel 16 vagyok, szeretném lerakni az A1es jogsit, ugye max 125ccm ig.

Szereték venni egy motort, leginkább 125ccm - est. Néztem én a kissebbeket is, de olyan a hangja, mint egy robogónak. Azt meg annyira nem szeretném.

A keret max 300, és nem tudom, hogy mit kéne venni. Ti mit vennétek?



2015. jún. 24. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El..őőő... Felejtettrm mondani, hogy olyat szeretnék, ami versenymotornak néz ki. Mint pl.: yamaha yzf 125. Csak az nagyon drága.....
2015. jún. 24. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Az "olyan a hangja, mint a robogónak, azt meg annyira nem szeretném"-ből arra következtetek, hogy neked egy négyütemű 125-ös gyorsasági kellene. A gond csak az, hogy egy rendszámos, normális állapotú ebből a keretből nem jön ki. A Honda CBR 125-öt ajánlom a figyelmedbe, de abból is inkább 400-nál kezdődnek a szebbek. Sok sikert a kereséshez! :)
2015. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért fontosabb a hang mint a menetteljesítmény?
2015. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!