Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B5 (1995) 1.6 benzin...

Audi A4 B5 (1995) 1.6 benzin érdemes bele Chip tuningot tenni?

Figyelt kérdés
Picit soknak tartom a fogyasztását és az érdekelne ,hogy mennyibe kerül egy chiptuning ,a fogyasztás ,hogy változik és megéri ?

#chip #chiptuning #audi chiptuing
2015. jún. 24. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Optimalizálni lehet, de nem áll arányban a befektetés az eredménnyel.
2015. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomcatters ***** válasza:
Kb 70eft-90e ft között.. lehet sztem ... optimalizálják.. valamivel tobb loerod es nyomatekod lesz.. pl ahol eddig 3ba tudtal menni partnak,ott 4 be is mehetsz ezután (ha jol van beallitva akar 1.5l-2l/100km rel is lehet kevesebb a fogyasztás(lenyeg az uj beallitashoz merten a leheto leg alacsonyabban tartani a fordulatot)
2015. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó, persze. Lassan már az 1.6 benzin is olyna lesz optimalizálás után, mint az 1.9TDI ami 70km/h sebességnél termeli a gázolajat. Sosem fog az 1.5-2 literrel kevesebbet enni.


Szerintem felesleges chippel vacakolni. Kell a powa akkor nem kell 1.6-os benzinest venni.

2015. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tomcatters ***** válasza:
Nem sok esely van rá,de lehetseges ha olyan allapotban van a motor .. :) 0,5-1l kozott viszont 100 km en esélyes egy optimalizalas után ... ha ert hozzá aki csinálja :)
2015. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az erő miatt kell mert ugyan ilyen audit 50ezerrel többért 2.5 TDi Quattroban is vehettem volna csak arra több lett volna az adó ,és sürgősen kellett a kocsi és árban és minőségben ez volt a jobb.

Én ezt a 70-90 ezret picit sokallom a tuningért.

Köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 25. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


ha még nyitva van a kérdés, írd be a youtubra a Rigotech + autód gyártmánya, tipusa, fogsz találni referenciát.


Ezek meg tudnak enni 9.5 litert is, megfelelő beállítással ez mimimum 8-ra kell hogy lemenjen, ha minden más rendben van. Óvatos használat mellett akár lejjebb is. Valóban durva a -2 liter, de vannak ügyfeleink akik hasonlóról számolnak be.


Egy jobb helyen kipróbálhatod a beállítást akár 2 hétig, ezalatt kiderül :) - ha nincs eredmény, nem fizetsz a beállításért, nálunk így működik.

2016. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!