Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó lesz...

Szerintetek milyen autó lesz a Lada Vesta?

Figyelt kérdés
Az interneten nem írnak róla sokat.Valahol 86 és 106 lóerós motorrol beszélnek.Valahol 116 és 120-130 lóerős motort is említettek.Még a Lada weboldalán sem írnak róla semmit.Mit lehet tudni róla biztosan?Állítólag ez is egy elpusztíthatatlan orosz vas lesz,mint a régi 2101-07-esek.Bírnia kell az orosz útviszonyokat,meg a kemény szibériai telet.Jobb lesz a Daciánál?Lesz olyan jó,mint a VW vagy a Skoda?

2015. jún. 28. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%

Az orosz 'fejlesztesek' eddigi szinvonalabol kiindulva sz*r. Kilometeres illesztesi hezagok, rettenetes fogyasztas, zorgo muanyagok, nulla alatti osszeszerelesi minoseg, kb. erre lehet szamitani.


Volt Ladank, soha tobbet nem vennek.

2015. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ugyanaz lesz mint a Dacia. Az is bírta a rossz utakat (lásd TotalCar teszt). A fűtésnél pedig már nincsenek olyan kiugró különbségek mint a régi Ladák idejében.
2015. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Nagyjából arra számíts, mint a korai Dacia Loganoknál. Második vonalas Renault-technika, egyszerű, olcsó műszaki megoldásokkal. Volt, akinek az bejött, másnak hányingere volt tőle. Például ott volt a műszerfal: egyeseknek minden bajuk volt az egyben fröccsöntött olcsó műanyagelemtől, mások meg örültek neki, hogy legalább biztosan nem nyikorog.
2015. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az előttem írók mindent elmondtak, csak egyetérteni tudok velük.

Ez is csak egy Renault, Lada csomagolásban, sok olcsó, költségcsökkentő megoldással. Kb mint a Daciák.

Volt nekem is régi "klasszik" Ladám, szerettem. De ma már én sem vennék, még ilyen Vestát sem, ha egyáltalán lesz aki forgalmazza itthon.

Az sem hoz igazán izgalomba hogy 106 vagy 116 lóerő. Egy 10 évvel ezelőtti 1.6-os szívó benzines Opel is vígan tudott ennyit.

2015. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Kanyarban sem lesz a VW konszernhez képest, de mág az Opel is lekörözi.


Egyébként nem unod még ezt a kérdést kiírni újra és újra?

2015. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Opel? Ne viccelj! Bőven van annál is jobb autó, presztizsben a VW jobb nála. De azért egy Insigniához, K, vagy akár a J Astrához se lehet hasonlítani ezt a Vestát.


Tényleg volt az utóbbi időben pár hasonló jelleg kérdé a Vestaról. :)

2015. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egy szóval: szar.
2015. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De miért Renault?Ennyi erővel a Skoda is csak egy Volkswagen Skoda emblémával.Vagy az Audi is.De akkor már Renault-Nissan.Több Nissan lesz benne,mint Renault.Igen,írtam már ki másik Vestás kérdést,de nem én írom ki az összeset.Szerintem nem lesz ez olyan rossz,csak valamiért lenézik őket.Pl.Van egy régi Golf meg egy 1500-as Lada.A Lada nagyobb,több lóerő van benne,jobb a töréstesztje,a fogyasztása is nagyjából egyforma,de az embereknek valamiért mégis a Golf kéne.Én nagy Lada fan vagyok és szeretném,ha visszatérne a márka a felső-középkategóriába,ahol régen volt.
2015. jún. 29. 00:06
 9/22 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha megvárjuk... ha valaki megjósolja pontosan, akkor mondja már a lottoszámokat is.
2015. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
A Lada sose volt felső középkategória....
2015. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!