Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy négyütemü 50cm...

Vettem egy négyütemü 50cm krogen city-t. Fogyasztása 3.5 3.8l körül van 100km-en. A szerelö szerint ez normális. Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok...valószínű hogy a hidegindító nem jól működik, mindig egy picit nyitva van.
2015. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit soknak tűnik, de ez attól is függ hogy hogyan használod a motort. Nagy gáz-nagy fék technikával simán összejöhet ennyi is.
2015. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom azért attól is függ, milyen korú, be van-e már járódva. az én 4 ütemű robogóm inkább olyan 2,5-3-at fogyaszt, de ha csak és kizárólag városban használom, gurulgatni, akkor szerintem a 2 liter is simán megvan. 3,5-et inkább akkor fogyaszt, ha húzom neki városon kívül.
2015. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez attól függ,hogy pénz kevés, munka pepecs,motorgenerál sok mani
2015. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!