Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok olyan autós...

Hol találok olyan autós rádiót ami képes lejátszani dvd-ről mp3-at de nem akarok vele filmet nézni és nagy kijelzőt csak sima karakterest?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akarsz dvd-ről zenét játszani, amikor ott a pendrive, memória kártya az olcsóbb tipísokban is, és egy 8 gb-s pendrive is duplája egy dvdnek, meg csak egyszer kell megvenni, ami szintén filléres dolog mert nem kell usb 3 meg anyámkínja.
2015. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért mert még nincsen rádióm így mindenképp vennem kell egyet, azért mert nem tetszik hogy kilóg a pendrive a csatlakozóból, azért mert tele vagyok írható dvd-vel(kétoldalú 8,5gb-os), azért ha már vennék pendrive ot akkor nem 8 gb-osat veszek hanem min. 128-at de az meg drága, de ha meg is venném félő hogy elhagyom útközben amíg kiveszem a kocsiból és zenét töltök rá, ha egy dvd tűnik el azt letojom ill azt könnyebben adom oda valakinek mert 50ft kb és otthon majd írok újat. Szerintem ilyen formán a dvd-nek is megvan a létjogosultsága.


Kicsit sikerült tovább jutnom, vannak olyanok is amik normál rádió kinézetűek csak épp lehet hozzá monitort csatlakoztatni, de anélkül is képes lejátszani dvd-ről mp3-at. Már csak az kéne hogy valaki ajánljon egy bevált típust, nincsen valakinek esetleg?

2015. júl. 5. 11:27
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Ez nagyjából 1cm-t áll ki (kisebb, mint pl a hangerő tekerője - tapasztalat, ilyenem van). És van kisebb pendrive is. Az SD-kártyás rádiókba meg teljesen eltűnik a kártya. És ha el is hagysz néhány darabot, akkor is olcsóbb, mint egy DVD-s fejegység.

2015. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a pendrive-ot ez tetszik, közben sikerült használtan nagyon olcsón hozzájutnom egy pioneer deh-1500Ub-hez. Egy baj van vele, hogy nem tetszik a kijelző színe(kék) pontosabban nem a színe mert leginkább az a baj hogy színes nekem meg olyan kéne ami kontrasztosabb azaz sima fekete háttér világos karakterekkel, az napfényben is olvasható ez meg semennyire. Levehető neki az egész előlapja, egy csatlakozó sor van csak rajta és ahogy nézem sok rádiónak nagyon hasonló, nem lehet egy másik rádió előlapját rátenni?
2015. júl. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!