Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord 2.2 CTDi vagy...

Honda Accord 2.2 CTDi vagy BMW E46 320d fenntartása jön ki többe?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, fenn tudom tartani mind kettőt, csak annyira nem tudok ezek között dönteni, hogy ez a dolog fogja meghozni a döntést, mert mindkettővel boldog tudnék lenni.

Illetve az Accordból mennyiért lehet jót találni? 1.6MFT-ért szeretnék autót.



2015. júl. 7. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Sosem értettem, hogy miért akar olyan valaki BMW-t főleg tízen évest venni, akinek már az első kérdései a fenntartásról szólnak.. :D 1.6-ért már viszonylag korrekt e46-ot lehet kapni. A Hondáról fogalmam sincs.
2015. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? Aki nem pazarló, annak igenis számít, hogy ugyanazt megveheti-e (jelen esetben fenntarthatja-e) olcsóbban. Egyébként a gazdagok fösvények. ;)
2015. júl. 7. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Annak kerül többe a fenntartása, amelyikre többet kell költeni. Ezer nincs értelme a hasonló, általánosito kérdéseknek, azok megválaszóhatatlanok.
2015. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
1: ugyanazért, amiért középkategóriás Hondát. Költségre nagyjából ugyanott lesznek és hát árban is azt tudom írni, hogy a jobbak drágábbak, de roncs foscht már féláron is meg tudsz venni, de ezt nem ajánlom.
2015. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőből ki lehet fogni olyat amire a gatyád is rámegy és olyat is amire nem kell egy fityinget sem költeni a kötelező dolgokon kívül.
2015. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Honda megbízhatóbb, egyébként a gyári alkatrészárak kicsit magasabbak, pl egy turbó a BMW-re 350, az Accordra 400 ezer. De a Honda alapjaiban véve ritkábban romlik (az E46 se rossz).
2015. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül is az E46-ot eleve olcsóbb megvenni vagy 300 ezerrel. Utánanéztem én is, a Honda alkatrészei drágábbak, a lendkerék is például. Szóval összességében a fenntartási költsége az Accord-nak nagyjából az E90-el szinel, az ára meg attól (E90) olcsóbb vagy 200 ezerrel.
2015. júl. 8. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
A bömösöd van azt mindenki meg és felismeri,látják hogy menő vagy megvan a tisztelet az utakon, félreállnak a belső sávból. Hondával csak hülyegyerekek járnak tucctucc meg szpoiler. Ez számít,ezt fogod naponta érezni ,nem az hogy a turbó meg a lendkerék mennyibe kerül.
2015. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!