Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok...

Autóvásárlás előtt állok melyiket ajánlanátok? VW Golf MkV GTI DSG, Corsa OPC, Octavia II RS?

Figyelt kérdés
Érveket ellenérveket szivesen fogadok, egyéb alternativa nem érdekel. Mindhárom autó azonos árban van, ~3M forint. Többnyire városi használatra lesz valamint kiélvezni a vezetés legális örömeit. Nem első autó.

2014. febr. 1. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ötös golf.
2014. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ezek vannak akkor Corsa kilőve, szűkösebb a többinél.

Octavia egy Golf szedán kicsit gyengébb beltérrel, ugyanaz a technika.


Golf mellett szól hogy a GTI legenda.

2014. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen évjáratúak? Am RS octaviáról sok jót hallottam, de tapasztalatom nincs
2014. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nézd meg mit írnak a totálcaron a népítéletben
2014. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Golf 2005, Corsa 2009, Octavia ~ 2007
2014. febr. 1. 23:04
 6/11 A kérdező kommentje:

bob68:


Megnéztem, ennek ellenére a több infó mindig jobb alapon feltettem itt is a kérdést, valamint még néhány külföldi fórumon. Hátha megtudok valami újat, ami segithet a döntésben. A három felsorolt autó egy 9-es listából maradt meg, a többit az elmúlt hónapokban kizártam, de ezek között nehezemre esik dönteni, hasonlóak, de mégis, mindegyiknek más saját "jobb" oldala van. Pl, golf dsg, kényelmes de mégis sportos, corsa fiatalos modern legújabb,octavia óriási kényelmes mégis sportos

2014. febr. 1. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Octavia Rs-re szavazok. Én is azt szeretnék csak hát ahhoz kell még túlóráznom.... :(
2014. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Octavia.

Mérete miatt venném csak. Golf szintén frankó, és tény, jobb belső anyagokkal.

2014. febr. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volvo S60 valami turbós motorral.
2014. febr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elég vegyesek a válaszok. Volvo-t esetleg 40 év múlva. Eredetileg a golfot szeretném csak nehezen számol el a lelkem azzal a ténnyel hogy ugyanolyan motor felszereltség de kétszer annyi hely van a skodaban, szinte ugyanolyan fogyasztás mellett. No meg bár nem másoknak jampizni hanem magamnak veszem az autót, de mégis úgy gondolom hogy a skoda mint olyan átlagpresztizs szinten mégis csak egy butitott vw .. Jobb tudni/kimondani hogy vw-m van mint skoda-m.
2014. febr. 2. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!