Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51: állandóan elnyalja...

Simson S51: állandóan elnyalja a lendkerék reteszt, mitől lehet?

Figyelt kérdés
lendkerék nútban nincs semmi ami megsérthetné.
2015. júl. 9. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
A főtengely és a lendkerék között a kapcsolatot az ún. önzáró kúp biztosítja. Ha üresen csak úgy kézzel felütöd a lendkereket, akkor meg kell szorulnia, és csak lehúzóval jön le. Ha egyszer leforgott, akkor általában sérül a kúp, és többé nem lesz tökéletes.
2015. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az előttem szólónál a pont.


sajnos megszűnt az a fínom kúpos kapcsolat.

2015. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csakis lehúzóval tudom leszedni.
2015. júl. 9. 17:22
 4/10 A kérdező kommentje:
ha csavarral rögzitem fel, lecsavarom, utána csak lehuzóval tudtam csak leszedni, de ha kézzel felütöm akkor erőlködés nélkül is lejött. Elég ha új lendkereket veszek?
2015. júl. 9. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szemmel is jó látható ha sérült a főtengely. A lendkerék a gyengébb szerintem.
2015. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
külsőre meg lehet állapítani melyik a rosszabb? és ha veszek egy új, de minőségibb lendkereket azzal nehezebb lesz gyújtást állítani?
2015. júl. 9. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

a retesz a másik oldalt van, ez ék amire te gondolsz

ne csodálkozz, hogy elnyalja, mert méret pontatlanok, és gyenge anyagból vannak, kicsit köszörülj le az egyenes oldalából, hogy csak keveset álljon ki a főtengelyből kb 1mm, utána már jó lesz, mivel ha nagy az ék, nem engedi felülni rendesen a lendkereket. ha már párszor elforgott is, húzd rá rendesen és megfogja

ha úgy is elnyírja akkor csináld meg az éket acélszegnek az alátétjéből, kiköszörülöd méretre és jó lesz, nekem az sose nyírta el

2015. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsónak mondom hogy simsonba sehol nincs ÉK csak RETESZ

-.-"

2015. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lendkerék vásárláson gondolkodok, csak nem tudom eldönteni hogy biztos az a rossz e, mert a főtengelyen nem látok semmi sérülést,tök sima a felszíne a végén
2015. júl. 15. 00:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
# 8 ---> igazad van rosszul írtam, íves retesz nem ék
2015. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!