Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezeket a fajta motorokat hogy...

Ezeket a fajta motorokat hogy hívják? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon tetszenek ezek a motorok. Mivel nem tudom elmagyarázni csatolok pár képet ;)

[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon oda vagyok értük már egy ideje, de tudom hogy nem szabad kinézetre motort választani, ezért kéne a megnevezése hogy utána járjak milyenek vannak, mennyibe kerülnek, jók-e, mire ajánlják. Szóval nagyon megköszönöm aki leírja ennek a nevét :)



2015. júl. 10. 03:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek cruiser/classic/chopper motorok. Kawasakinak van egy pár tetszetős darabja:)
2015. júl. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ (főleg ilyen időben)! Annyira gyönyörűek *-* Megyek is beletemetem magam a kutatásba :)
2015. júl. 10. 03:49
 3/10 anonim ***** válasza:

1# vagyok

[link]

Ilyen motort láttam a szalonba, amikor vettem az enyémet. Nem ebben a stílusban mozgok, de ez élőben baromi állatul néz ki, egy kis időre el is gondolkoztam, hogy ilyet veszek:D

2015. júl. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi csak úgy hívtuk régen ezeket,hogy hónaljszárító ;)
2015. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos csak a főoldalt nyitja meg a link alapján. Esetleg leírnád a nevét. Éjjel én is erről az oldalról nézegettem és mindegyik álomszép. :) Milyen motort vettél egyébként?


Utolsó miért? :D

2015. júl. 10. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a choppereken olyan magasan van általában a kezed, hogy fújja a szél a hónaljadat, gyorsasági motorosok mondják ezt vicces gúnyként a choppereseknek :) amúgy régebben nekem is ezek tetszettek,de technikailag elavultak és iszonyat kényelmetlenek,ha jó motort akarsz ami sokoldalú akkor vegyél egy jó japán naked bike-ot, az túrázni is jó,nekem anno egy Yamaha r6 volt,de az eléggé veszélyes ipar...
2015. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Yamaha vagy Honda többivel ne foglalkozz,mert nem olyan jók,Honda kicsit gyengébb teljesítményre azonos kategóriában mint a yamaha, de talán megbízhatóbb,a Yamaha viszont szerintem sokkal szebb.
2015. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a retek linkért (nálam egyébként nem a főoldalt mutatja:S), a Vulcan S-re gondoltam, fekete színben :)
2015. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, az meg lemaradt, hogy egy 2015-ös ER-6n-t vettem:)
2015. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7-es: Régebben yamahát nézegettem de valamiért abbamaradt a lelkesedésem értük, de akkor keresek majd onnan is.

8-9-es: igen az tényleg jól néz ki de ami nekem a legjobban tetszik a Vulcan 1700 Voyager


[link]


de ennek nagyon nem tetszik az eleje inkább a Vulcan 1700 Nomad-nak az elejeét raknám szívesen rá :D


[link]

2015. júl. 10. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!