Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Audi A6 ról?

Mi a véleményetek az Audi A6 ról?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek az Audi A6 2.5 TDI quattro-ról( 2000-res modell)

220.000 km el ( ütött az aútó)



2015. júl. 11. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy a 179 lovas verzió Ake motorral. Régebben volt egy 2003 as modelű A6 osom ugyan ilyen csak nem quattro abba 550 ezer volt amikor eladtam.igaz újonnan vettem annak idején. Ez mennyiben különbözik ?
2015. júl. 11. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:

2002ben volt facelift, minimális eltérések lesznek egy korábbihoz képest.


Ha abból indulsz ki, hogy te 550 000-ret hajtottál bele egy dízel A6-ba, akkor szerinted egy 3 évvel idősebben reális a kevesebb, mint feleakkora futás? :D

2015. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallod, szerinted van itt olyan ember, aki jobban ismeri ezt a modellt mint te, ha már valóban ennyit tekertél bele?

Amúgy most én kérdezek :D : volt gondod a motorral, mert ugye mindenki szereti szidni ezt a motort, ha nincs is valóságalapja.

Amúgy unokatestvéremnek pont 2000-res évjáratú van, 2.5-ös 150 lóval. 40 ezret ment már vele, de az kegyetlen 40 ezer kilóméter volt, mert szinte csak rövid utakon használja (van hogy 1 km-re is). Mindössze az üzemanyagpumpa romlott el benne, azt is potyán szerezte bontottan, és minden bizonnyal a sz*r gázolajtól romlott el, amit belerakott. Szóval nem olyan rossz ahogy mondják. De szerintem te jobban ismered.

2015. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 sérülés alatt azt értem hogy ki van törve az első kereke de amúgy semmi komoly( lengéscsillapító,rúgó) és már áll egy ideje.
2015. júl. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!